The King...(Opel Astra GTC 1.6T 180hp) by Sercan Bal...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: The King...(Opel Astra GTC 1.6T 180hp) by Sercan Bal...

ucuza verdiğini biliyordu ama beklemek istemedi zaten 1.4t cosmo almaya gidip bunu almıştı :)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende resimleri yeni gördüm. Dehşet güzel makine, çok çok beğendim.  okkk İmkan olsa düşünmeden bunun AFL+ lısını tercih ederdim.

Bir sorum olacak. J kasa 17" jantlı HB lerde malum süspansiyon konforu gayet iyi. (Heleki o kazık H kasamdan sonra...) 19" lik lastiklerle lastik yanağı çok ince kaldığı için konfor çok bozuluyor mu? Yane bozuk yollarda araç sert vuruntular yapıyor mu? Malum otobanımız bile bazı yerlerde tarla gibi...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim Umut, sn.astraowner ın dediği gibi bayide 43.500 TL fiyat biçtiler bende takasta kullandım, dışarda satsam bir iki bin tl pahalıya satabilrdm ama bayideki GTC yi kaçırmak istemedim, zaten beyaz renk çok zor bulunuyor genelde kırmızı, birde 180 ve düz vitesini kaçırmak istemedim :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Bende resimleri yeni gördüm. Dehşet güzel makine, çok çok beğendim.  okkk İmkan olsa düşünmeden bunun AFL+ lısını tercih ederdim.

Bir sorum olacak. J kasa 17" jantlı HB lerde malum süspansiyon konforu gayet iyi. (Heleki o kazık H kasamdan sonra...) 19" lik lastiklerle lastik yanağı çok ince kaldığı için konfor çok bozuluyor mu? Yane bozuk yollarda araç sert vuruntular yapıyor mu? Malum otobanımız bile bazı yerlerde tarla gibi...
Hem aracın spor olmasından dolayı hemde dediğin nedenden ötürü biraz daha sarsabiliyor, ama bu dediğim gibi spor olmasından ve süspansiyonların daha sert olmasından kaynaklanıyor.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn. sercan meraba aracınız cok güzel 045thumbsup daha önceden inceleme fırsatım oldu. fotograflarına baktım hayırlı olsun kazasız sürüşler  dft012

aracınızdan memnun musunuz? performans-yakıt-konfor-fren mesafesi? vites gecislerinin kemikli oldugundan bahsetmistiniz galiba. düzeldi mi ? yoksa hala aynı mı?

ben de gtc 1.4 140 hp stock 18 jant düsünüyorum sırf bu jantların konforu etkiledigini bildigimden ötürü. kendi aracımın orjinali 15'' idi ve su anda 17 '' e gecince baya bi konfor kaybım oldu. o yüzden jant haric diger bütün opsiyonlar ile almayı düsünüyorum  8)

aracınız ile ilgili bilgilendirme yaparsanız cok memnun kalırım.

thnxx