Tigra Sizce Nasıl?

Tigra'yı Beğeniyormusunuz?

• Beğeniyorum

Oy: 45 48.4%
  • Hiç Beğenmiyorum

Oy: 28 30.1%
  • Eh işte

Oy: 20 21.5%

• Kullanılan toplam oy
    93

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
yaa bunun yanısı 20 mesaj önce yazdın sanırım bi 20 mesaj daha görücez
Sen susmasını bilde İşimize Bakalım.İzin Vermiyorsun Konunun Kapanmasına.Kötü Bir Şaka Gibisin Sen Ya.:mad:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Arkadaşlar yaptıklarınız gerçekten olgun insana yakışan hareketler değil.
Konuyu off topic yapmayın Lütfen.!

Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz?Travestilerde neticede bizim gibi insandır. Tercihler serbesttir herkes her istediği araca biner.Verin bana Sarı Tigra yı Taksim meydanını defalarca turlayayım ne varki bunda.
Gereksiz yere birbirinizi kırmaktasınız ve bu tarz davranışlarınız diğer üyelerimizede rahatsızlık vermektedir.

Lütfen burada bu didişmeye son noktayı koyun.

İyi Forumlar...

:alkis::alkis::good::good:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne oluyor beyler? Biraz sakin olalım.. Saygı sınırlarını çok fazla aşmışsınız.. Lütfen birbirinizden özür dileyip konuyu kapatırmısınız.. Admin devreye girerse olay daha tatsız bir hal alabilir.. Birbirleriyle tartışan arkadaşların UYARI almasını gerekterecek sözler sarfedildiğini görüyorum..Burası OPELİM.NET başka sitelerle karıştırmayalım lütfen.. Kimsenin benim ve arkadaşlarımın huzurunu kaçırmaya hakkı yok :mad:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Ne oluyor beyler? Biraz sakin olalım.. Saygı sınırlarını çok fazla aşmışsınız.. Lütfen birbirinizden özür dileyip konuyu kapatırmısınız.. Admin devreye girerse olay daha tatsız bir hal alabilir.. Birbirleriyle tartışan arkadaşların UYARI almasını gerekterecek sözler sarfedildiğini görüyorum..Burası OPELİM.NET başka sitelerle karıştırmayalım lütfen.. Kimsenin benim ve arkadaşlarımın huzurunu kaçırmaya hakkı yok :mad:

bende sabahtan beridir bunu anlatmaya calısıyorum yavuz abi zaten

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:

konu kapanmıştır opel kardeşliği rules;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ok fıstıkgibi oldu haa bu arada anketinize de oy verdim :D

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelele söyliyelim tigranın adını değiştirsinler adı çıkmış binen kişilerden dolayı

shumenboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herseyden önce can güvenliği sıfır makınada yağmurda kıçı başı oynuyor ben dikkat et derim

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence şekilsiz şemalsiz bir araç opelin adına yakışmayan bir tasarım para verilmez...

mıssopelastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 tıgram vardı ck guzel araba omotordo okasaya fena sayılmaz tıgra derken A dan bahsedıyoruz sanırım B de var cunku..