tiryaki seti montajı hakkında

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henüz araba gelmeden tiryaki setine kavuştum :D fakat çakmağın montajının nasıl yapıldığını bulamadım. buldum fakat kimi yerlerde kablolarla oynayanlar var, kimi yerde kablosuz , sadece soketleri oturtanlar var. uygulamayı yapanlardan bir zahmet tecrübelerini paylaşmasını istiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_2204 (300 x 225).jpg
    IMG_2204 (300 x 225).jpg
    8.2 KB · Görüntüleme: 147
  • IMG_2205 (300 x 225).jpg
    IMG_2205 (300 x 225).jpg
    11 KB · Görüntüleme: 147

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tiryaki seti montajı hakkında

gogoank link' Alıntı:
henüz araba gelmeden tiryaki setine kavuştum :D fakat çakmağın montajının nasıl yapıldığını bulamadım. buldum fakat kimi yerlerde kablolarla oynayanlar var, kimi yerde kablosuz , sadece soketleri oturtanlar var. uygulamayı yapanlardan bir zahmet tecrübelerini paylaşmasını istiyorum.

bende ne zamandır alcam alamadım gitti sitesindeki fotolardan göründüğü kadarıyla çok yakıştığını düşünüyorum.yardımcı olacak bir arkadaşımız çıkacaktır

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
bende ne zamandır alcam alamadım gitti sitesindeki fotolardan göründüğü kadarıyla çok yakıştığını düşünüyorum.yardımcı olacak bir arkadaşımız çıkacaktır

servisten almama rağmen fiyatı gayet ortalama. internette kargo dahil 39 lira, servisten 43 liraya aldım. bu arada söylediğiniz gibi araç içine hafif bir renk katıyor. orta konsolun havası değişiyor resmen.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևakmağı hiç takmayın bence, sadece küllüğü oturtun. Ben öyle yaptım.

ևakmak da ne oliğğ? Sigara mı içeceksiniz arabada?  cooll

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
ևakmağı hiç takmayın bence, sadece küllüğü oturtun. Ben öyle yaptım.

ևakmak da ne oliğğ? Sigara mı içeceksiniz arabada?  cooll

ule arabanda sigara içirmeyecek misen sen bana hee??

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
ule arabanda sigara içirmeyecek misen sen bana hee??

ևok iyi hatırlıyorum, o zamanlar ben çocuktum; Bir yolculuk esnasında aynı soruyu amcam,  babama sormuştu ve babam ''Hayır.'' yanıtını vermişti. Koca koca adamlar yolculuk boyunca bu konuyu tartıştı (kavga değil, tartışma) ve babam haklı çıkmıştı. Amcam her sigara içmek istediğinde durduk, 170 km'lik yolda 6 mola vermiştik :D

Bu durum genetik sanırım, benim 4. sıfır aracım ve hiçbirinin içinde bir tek sigara dahi içilmedi. Evet 1 tane dahi..!!  Meziyet değil, içilse bir şey olacağı yok ama insan kendi sigara kullanmayınca, hiç içilmesin istiyor :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
ևok iyi hatırlıyorum, o zamanlar ben çocuktum; Bir yolculuk esnasında aynı soruyu amcam,  babama sormuştu ve babam ''Hayır.'' yanıtını vermişti. Koca koca adamlar yolculuk boyunca bu konuyu tartıştı (kavga değil, tartışma) ve babam haklı çıkmıştı. Amcam her sigara içmek istediğinde durduk, 170 km'lik yolda 6 mola vermiştik :D

Bu durum genetik sanırım, benim 4. sıfır aracım ve hiçbirinin içinde bir tek sigara dahi içilmedi. Evet 1 tane dahi..!!  Meziyet değil, içilse bir şey olacağı yok ama insan kendi sigara kullanmayınca, hiç içilmesin istiyor :)

Zaten sigara içmiyorum  005hihih ha bunlaru boşa yazdirdum saa  dancee dancee dancee

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Zaten sigara içmiyorum  005hihih ha bunlaru boşa yazdirdum saa   dancee dancee dancee

Bak sen şimdi..! Bunları boşuna yazdırdın öyle mi...  Bunu da bir yere yaz ama boşuna yazma, görüşürüz :)