Tofaş, Bursa’da Opel’e 250 bin hafif ticari araç üretecek

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hep bunu diyorum zaten millet çok markacı davranıyor insanlar hiç tarafsız düşünemiyor araç ne kadar çok parçası fiatla ortak olursa ticaret yapan insan için o kadar iyi bir şey bu binek araç değilki keyfe göre kullanılsın bu ticari araç yük taşıycak yeri gelicek asfaltın olmadığı yerlere giricek çok ücra mahrumiyet bölgelerine gidicek buralarda bir parça kırılsa bozulsa arıza yapsa ha deyince opel servisi bulamaz ama memleketin her yerinde kırsal bir kasabasında bile tofaş fiat servisi bulur yani bu ticaret yapıcak adam için opel i tercihde öncelikli yapar doblo ile combonun farkı ne olur mesela adam bakar doblonun iç tasarımı ve konforu ticaride o kadar iyi değil combo opel gurubu yeni nesil içtasarımını uygularsa ve içini binek araç tarzında konforlu rahat yaparsa dobloya alternatif tercih haline gelicekdir.. buda şu anki satış rakamlarının çok çok üstü bir rakam yakalıcağı anlamına gelir..

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte yeni Combo / Doblo

2001 yılından beri özellikle Corsa platformu üzerine üretilen Opel Combo modelinin yıl sonuna doğru ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Tofaş tarafından Bursa”da üretimine başlanması planlanan Yeni Opel Combo halen üretimde olan Fiat Doblo”nun ikizi olacak. Benzinli, dizel ve otogazlı motor seçenekleri ile sunulacak olan model 90 ve 135 beygirlik seçenekler ile sunulacak. Opel”in Tofaş ile 250.000 adetlik yaptığı anlaşmaya bakılacak olursa uzunca bir süre üretimline devam edilmesi bekleniyor

daha değişik olur rakiplerini sollar diyorduk ama doblonun ikizi çıktı

Ekli dosyalar

• 102bf_opel-combo-2011.jpg
    102bf_opel-combo-2011.jpg
    20.8 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Fiat ile motor anlaşmasına ok ama otomobile kesinlikle hayır. Böyle olmamalıydı, hep ekonominin yol açtığı olaylar bunlar

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende daha değişik bir model çıkacak diye bekliyordum. Ama ha dobloya bakmışım ha buna yeni doblonun tipini zaten beğenmiyordum bu şekilde çıkacak olursa şuanki kasalar çok aranacak demektir.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kardeşler çoğalıyor gene... combonun doblo platformunda ve motor anlaşmasında olması biliniyor ancak tasarım üstünlüğü fiat da olursa bu şekilde... corsa / combo birlikteliğine son verilmiş olunuyor.. yakıştıramadım opel'e malesef

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşler çoğalıyor gene... combonun doblo platformunda ve motor anlaşmasında olması biliniyor ancak tasarım üstünlüğü fiat da olursa bu şekilde... corsa / combo birlikteliğine son verilmiş olunuyor.. yakıştıramadım opel'e malesef
fransızların abuk sabuk özellikleri opele mi geçti :(( citreon peugeot ikizlerine bu mu eklendi yani:((( kaldırsınlar o logoyu... yakışmadı..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel için büyük bir tasarruftan başka bir şey olmayacak, Opel logolu traktöre bineceğiz, bu haberin resmiyeti ne derece onu bilmek lazım...

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten combonun hayranı olarak bu yenı kasasını gorunce hayal kırıklıgı yasadım ama combonun ıkıncı elı bununla bırlıkte ucusa gecer