trafik sigortası yan sanayi parça

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla usta ac soyle sen tampon demıssın bıde tampon parasıda dahıl olmasın ıcıne? eger oyle bısey var ıse gotur 80 tl eksık paranı buyur usta buda sana yatan de ver elıne nıye eksık dıye sorarsada 70 tl lık fara 180 tl yazan sen degılmısın de yada dırekt gotur elıne ver 70 tl yı al usta far parası de bu kadar yatmıs de o ugrassın bakalım nolcakmıs..

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim Şöyle anlatım sana benim araçıma park halindeyken Otobüs sürttü ve kaçmaya çalışırken yakaladık tutanak felan tutturduk ayna ile sol ön çamurlukta biraz içeri göcüklük vardı yağlı çekiç ile düzelltiler ön kapı arka kapı ve arka çamurluga surttu araç beyaz ama ufak çizik pasta çila ile cıkanlardan kaportacı abi tanıdıktı benım araçım 2010 model ASTRA H biz de experi bekledik geldi fotolarını herşeyini çekti kaportacıyla konustu kaportaçıda toplam 450 lira maliyet çıkardı karşı tarafa ben parayı almak için 1.5 ay bekledim nerdeyse kaportacılar uyanıktır seni uyutur söylemezler normalde 450 liramı alıcaktı kaportacı ama o parayı ben aldım 100 lira işcilik verdim sırf tanıdık diye durumu bana anlattı ben 2 kaportacıya daha danışmıştım uyanık olduklarını sezince mahallemdeki kaportacıya verdim karşıdakini çaylak görüp parayı alıyorlar.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya emin olun benim tanıdığım bir kaportacı olsaydı adama parasını eksik verecektim.Ama arada arkadaşım var.Henüz konuyu ona açmadım.

Arkadaşım bizden önce o arkadaşına açman gerekiyordu konuyu :)

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün kaportacı aradı.Abi para hesaba yatmış parayı çekip yollayabilirmisin dedi.Bende durumu anlattım experi aradığımı far için 180 tl ödediklerini benden aldığı 80 tl yi vermeyeceğimi söyledim.Hesaplarına göre yatması gerekenden 180 tl fazl yatmış bu far parası imiş .falan falan.Yeminin arkası kesilmiyo...Yani yarın 80 tl yi vermeyecem