TRAMER de mutabakatsızlık ne demek?

cihanpc27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Ondan dolayı özür dileyerek başlıyorum.

Bundan yaklaşık 1 hafta önce arabama ışıklardan gelen bir araba çarptı. Tutunak filan tuturtuk ve sigorta şirketlerine gönderdik. İlk başta karşı taraf suçlu bulundu daha sonra o kararı iptal ettiler ve tekrar değerlendirmeye aldılar ve o değerlendirmeye göre benim tarafta da ışık varmış ve ikimizde yeşil ışıkta geçtiğimizi iddaa ediyormuşuz yanlız benim tarafta ışık filan yoktu. Şimdi ise http://www.sbm.org.tr/ den sorgulattığımda "MUTABAKATSIZLIK" diyor. Buradaki "MUTABAKATSIZLIK" ne demek ne anlama geliyor?

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Ondan dolayı özür dileyerek başlıyorum.

Bundan yaklaşık 1 hafta önce arabama ışıklardan gelen bir araba çarptı. Tutunak filan tuturtuk ve sigorta şirketlerine gönderdik. İlk başta karşı taraf suçlu bulundu daha sonra o kararı iptal ettiler ve tekrar değerlendirmeye aldılar ve o değerlendirmeye göre benim tarafta da ışık varmış ve ikimizde yeşil ışıkta geçtiğimizi iddaa ediyormuşuz yanlız benim tarafta ışık filan yoktu. Şimdi ise http://www.sbm.org.tr/ den sorgulattığımda "MUTABAKATSIZLIK" diyor. Buradaki "MUTABAKATSIZLIK" ne demek ne anlama geliyor?[/QUOTE

mutabakat yani birliktelik sağlanamamış.
sizlerin tuttuğu tutanak ve ifadelerinizden bir sonuca varılamamış. sanırım sonucu tramer de bir komisyon inceleyip belirliyor.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç kamerası aldım yakında takıcam,bu gibi durumlar için çok gerekli bir şey kim suçlu anında videodan bakılır kimsede daha üstüne bişey diyemez,Allah korusun her zaman arabaya çarpıcaz diye bişey de yok,aniden yola çıkan yaya olur bişey olur yoldan geçen adama mikrofon uzatırlar kaza nasıl oldu diye 'okadar hızlıydı ki göremedik bile' gibi bi yorumu çakıp tüm suçu şoföre atarlar,kusura bakma konudan saptım biraz ama :D işin özü araçlarımza rusyadakiler gibi kayıt sistemi şart heleki büyükşehirlerde olmazsa olmaz