Tramer Sorgulama

meth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen de buldun yani Mete hadi bakalım. nedir marka model?

Astra 2005 1.6 Enjoy HB kasa Easytronic. 60küsürde sorgulamada da muayene tarihlerine baktım doğru gibi. 1 parça boyası var 1.000TL de hasar kaydı çıktı doğrudur dedim heralde :D

Nadir abi adamın telefonda sesi çok tatmin edici geldi o sebepten güvendim heralde biraz :D Servis de onaylarsa çok mutlu olup alıp gelcem inşallah. Arabanın A'sından bile anlamadığım için tek güvencem servis şu anda. O İstanbul'daki abi ve kardeşlerimden de bir öneri bekledim ama ı ıh kimse birşey demiyor :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında ne kadar da servis vs olsa da biraz şans birazda karşı tarafın samimiyetinden geçiyor iş ya. İnşallah sende güzel bir araca sahip olursun. İstanbul dan arkadaşlar konuya cevap vereceklerdir. İnşallah.

meth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah abi. Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Yarın bulduğum ilk servise sokcam artık. Yalandan bile bir şey yok arabada derse alıp gelirim herhalde :D

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ne tarafta? istanbul anadolu avrupa? avrupada ise forum sponsorlarımızdan gsi opel servise (opelparcaci.com) gidebillrsin. tabi ekspertiz yapıyorlarsa. anadoluda ise ben daha önce sponsorumuz olan opel team e götürmüştüm bir keresinde.

Son düzenleme:

meth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ne tarafta? istanbul anadolu avrupa? avrupada ise forum sponsorlarımızdan gsi opel servise (opelparcaci.com) gidebillrsin. tabi ekspertiz yapıyorlarsa. anadoluda ise ben daha önce sponsorumuz olan opel team e götürmüştüm bir keresinde.

Teşekkür ederim yavuz. Numaralarını aldım yarın sabahtan arayayım. Olmadı bir yer önerirler artık heralde. İyi geceler

utkutku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende alırken aracımı sorgulama yaptırmıştım motor ve plakadan aracın hasar kaydı çıkmadı.Tavsiyem arabanın şase plaka ve motor ayrı ayrı 3ünü de sorgulatın.Motor ve plakadan sorgulattım arabanın hasar kaydı yok gözüküyordu.Şans ki şaseden yaptırmamıştım.Kaza yapıp aracım pert olunca bunu öğrendim.Önce ki pert olmasında kasko şirketi motor numarasını eksik girmiş ve ne plaka ne motor sorgulamasında çıkmıyor pert kaydı sadece şase sorgulamasında çıkıyor.Nasıl oluyor anlamadım ama bu işi.Kesinlikle 3 ünü ayrı ayrı sorgulatın.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onun için en iyisi hasarsız araç bulmak... :) sonuçta tramere girilen 10.000 TL lik kaza mutlaka ehli bir usta bakınca anlaşılır...

değil 10.000 lira 20.000, 30.000 hatta araba pahalı bir araba ise 50.000 lira bile hasar olsa bazen bakmakla hiç kimse anlayamaz.
hasar deyince hemen aklınıza trafik kazası gelmesin.
2 yıl önceki istanbulda ki sel baskınları ile ülkenin muhtelif yerlerindeki sel baskınları sonrası hasar kaydı olan binlerce araba yollarda dolaşıyor.
bunlar kaskolu ise hasar kaydı var ama bakınca anlaşılmıyor, kaskolu değilse zaten arabaların döşeme koltuk ne varsa söküp yıkadılar sonra monte ettiler.
bunların kaydı bile yok.
araba taşın üstüne çıkıyor, kaldırıma çıkıyor kaportada hasar yok ama alt düzen bitiyor, bazen hava yastığı patlıyor.
bu güne kadar kaç kişi alacağı arabayı lifte kaldırıp kontrol ettirdi, ekpertiz raporu alırken bile aracın altına hiç bir servis bakmaz.
bir örnek vereyim, galericinin birinde 2009 model dizel eski kasa jetta vardı. araba sıfır hata, km düşük ve fiyat çok makul.
sebebini sorduk araba daha bayide teşhirde iken showroomu sel basıyor ve araç sel suyunun içerisinde kalıyor.
araç satılmamış, plakası yok. araç servise gidip bütün elektrik aksamı, döşeme, koltuk vs. ne varsa sıfırı ile değişiyor. ve 20.000 lira civarında hasar aracın sigortasından değil showroomun sigortasından ödeniyor.
bu arabanın hasarını değil sanayideki usta, arabayı imal eden fabrikasındaki ustayı çağırsanız yine bilemez.

meth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçek Opel Servis'inde yaptırdım neyse ki. İmzalı damgalı rapor verdikleri için güvendim aldım. Hayırlısı bakalım. En kısa zamanda fotoğraf falan da koyar tüm Opelim.net ailesini soru bombardımanımla bitap düşürürüm. Brace Yourselves... :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gerçek Opel Servis'inde yaptırdım neyse ki. İmzalı damgalı rapor verdikleri için güvendim aldım. Hayırlısı bakalım. En kısa zamanda fotoğraf falan da koyar tüm Opelim.net ailesini soru bombardımanımla bitap düşürürüm. Brace Yourselves... :D

Hadi hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.