Transmitter' DanTelefon Şarj edebilirmiyim Buraya

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bende ki bu cihaz gücü yetmediği an alarm veriyor tek sıkıntı o büyük tv lerde denedim bi onda çalıştırmadı abi :D

Yok büyük tv de pek iş yapmaz daha güçlü bir modele gerek var... ama normal bir kullanıcı işini bizim kullandıklarımız fazlası ile karşılaya biliyor. Şahsen ben menmunum zamanında 50 TL aldım bu ürünü ben :)

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle aküyü de sömürmüyor... araç çalışacak kadar da akü kalıyor ;) buda işin güzel yani akü bitme derdim yok ;)
Nadir abi balığa gittiğimde kullanıyorum dedin bütün dikkatimi çektin :) Bende balığa giderim :) Abi bizim burada açık hava köy düğünlerinde bi kabloya belirli aralıklarda ampüller bağlanır aydınlatma için sende ki bu alet bi kabloya 5-10 lamba taksak ampülleri yakarmı? Voltaj düşük gelipte sönük yanmaz dimi? Bide abi nasıl aküyü tüketmiyor ya bu?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hemen bir reklam yapayım bunlar yakaladığım balıklar :D

285.JPG

286.JPG

Soruna geldiğimizde ben sadece bir ampul kullanıyorum çadır için yeterli geliyor ama senin dediğin şekilde yapmak için biraz daha kaliteli ürüne ihtiyacın var. Bu benim kullandım aracın çalışmasına yetecek kadar akünün gücü düştüğünde anında duruyor.

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen bir reklam yapayım bunlar yakaladığım balıklar :D

285.JPG

286.JPG

Soruna geldiğimizde ben sadece bir ampul kullanıyorum çadır için yeterli geliyor ama senin dediğin şekilde yapmak için biraz daha kaliteli ürüne ihtiyacın var. Bu benim kullandım aracın çalışmasına yetecek kadar akünün gücü düştüğünde anında duruyor.

Heyy maşallah :):) Nerede yakaladın bunları? Ankara deme 7 senem geçti orada kafamı taşlara vururum :) Abi peki araba çalışırkenmi kullanıyorsun bunu ? Eğer aracı çalıştırmadan kullanıyorsan seni ne kadar idare ediyor tek ampülle?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pullu diye şeeettim nadir abi...bak sazanı gördüm,kadife hangi kambur hangisi,nasıl yapıyosun abi bunları tatları nasii ? benim tatlı su balığıyla çok aram yoktur aslında..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Heyy maşallah :):) Nerede yakaladın bunları? Ankara deme 7 senem geçti orada kafamı taşlara vururum :) Abi peki araba çalışırkenmi kullanıyorsun bunu ? Eğer aracı çalıştırmadan kullanıyorsan seni ne kadar idare ediyor tek ampülle?

Kırşehir de yakaladım :) aracın çalışmasına gerek yok zaten aracın çakmaklığına takıyorsun bir saat kadar kullandım hiç sorun çıkarmadı şimdi eğer yedek bir akü olur ona bağlanır ise daha çok dayanır. Haa deyince akü bitiren bir alet değil zaten zadece içine giren akımın voltajını yükseltir.