Triger kayışı ile ilgili lütfen bilenler cevaplasın

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. benim bi arkadaşın 2000 model lagunası var. triger kayışını ve bilyelerini değiştirdi ama araba 1. viteste kalkarken kuş gibi ötüyor gaza basılınca daha bi ötüyor sonra biraz hızlanınca ses kesiliyor. ustaya gitmiş normaldir alışma süreleri demiş ama bi pislik var gibi sanki. bu olay nedendir ve normalmi gerçekten.
cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal değil...kesinlikle trigeri takan kişi takarken bir yerlerde hata yapmış...

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Triger üzerinde çalışan ve kayıştan hareket alan elemenlardan biri sıkışmış olabilir.Kesinlikle normal değil.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadığım sözde usta geçinen şahısların anlamadıkları her şeye normaldir, orjinali böyle, gayet iyi problem yok vs... demeleri. anlamıyorsan yapmayacaksın arkadaşş bu kadar basit.. bilmediğin her şeye neden normaldir diyosunn..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarına bı bakılması lazım.plastık muhafaza kapagına felan surtebılır

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadığım sözde usta geçinen şahısların anlamadıkları her şeye normaldir, orjinali böyle, gayet iyi problem yok vs... demeleri. anlamıyorsan yapmayacaksın arkadaşş bu kadar basit.. bilmediğin her şeye neden normaldir diyosunn..

vicdanda yok ki heriflerde. arabanın kayış kopsa motor inse aşağıya hiç mi vicdanları sızlamayacak yaa. anlamıyorum ben bu insanları valla.

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devirdaimle ilgili olabilir...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işini bilmeyen adamlar .......... müşterileri mağdur eder.insanı arabasından nefret ettirir.usta deyip geçmeyin.bir işi ucuza yaptırcaz diyede aracınızı parçalatmayın.inşallah böyle şeyler yaşanmaz birdaha