tsi gitti cdti geldi:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir CDTİ için nadir anlardan benzinlik ;) hayırlı olsun Arslan kazasız belasız günlerde kullan

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah, güle güle kullan....

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş yakışmış jantlar:) kazasız belasız kullan inş
yayların 3,5 olduguna eminmisin? benım 5liklerle aynı düşürmüş sanki;)

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar...

@adnan.jantlar seninki kadar olmasa da güzel oldu gibi.18"leri de takınca araba sapıttı çok sertleşti 50km üzerinde çukura giremiyorum.jantı parçalayacakmış gibi tak tuk ses geliyor.sende de yapıyor mu böyle.bana da çok indirdi gibi geldi anlamış değilim.ama görüntüden şikayetçi değilim:D:D

@mahoni.benim için pek de nadir değil:)haftada bir depo mazot yiyen birisi olarak:D...

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar...

@adnan.jantlar seninki kadar olmasa da güzel oldu gibi.18"leri de takınca araba sapıttı çok sertleşti 50km üzerinde çukura giremiyorum.jantı parçalayacakmış gibi tak tuk ses geliyor.sende de yapıyor mu böyle.bana da çok indirdi gibi geldi anlamış değilim.ama görüntüden şikayetçi değilim:D:D

estğ. dewilking (ismini bilmiyorum kusura bakma) seninkininde aşağı kalır yanı yok.Momo GTR replicası sanırım senin jantlar?resimden öyle gözüküyo sanki.Bi ara buluşalım, şöle bi yere yakın astraları toplayalım arabalara ufak tefek daha ne yapabiliriz diye konusuruz hem;) Tolga'da var yeni yay aldı o da (uk7681)
güle güle kullan kardeşim tekrar çukurlara dikkat et.Arabalarımız bu haldeyken çukura gırdıgımızde ne tür ses çıkarsa hak vermek lazım onlara;)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guvenc arabayı kaça aldın?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estğ. dewilking (ismini bilmiyorum kusura bakma) seninkininde aşağı kalır yanı yok.Momo GTR replicası sanırım senin jantlar?resimden öyle gözüküyo sanki.Bi ara buluşalım, şöle bi yere yakın astraları toplayalım arabalara ufak tefek daha ne yapabiliriz diye konusuruz hem;) Tolga'da var yeni yay aldı o da (uk7681)
güle güle kullan kardeşim tekrar çukurlara dikkat et.Arabalarımız bu haldeyken çukura gırdıgımızde ne tür ses çıkarsa hak vermek lazım onlara;)

adım arslan:)buluşmayı isterim ben de aslında ama çok ters zamanlarda vaktim oluyor.kesinlikle momo gtr gibi.sadece ağır olmayan hafif sayılabilecek bir model.mesela cumartesi akşamları s tarafında oluyoruz genelde.cumartesi günü çorluya gitme planlarım vardı ama arabanın bu durumuyla çorluya gider miyim bilmem:Dnereye vurduğunu bi anlasam...