Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Başta kendi annem olmak üzere tüm arkadaşlarımızın anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım arkadaşlar.... saygı ve sevgilerimle.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende birazdan sınava gideceğim. anneme bir not bırakayım, uyanınca görsün :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Tüm annelerimizin anneler gününü kutlu olsun .
yalnız bu vatana hain yetiştiren ve hainlere karılık eden annelere de lanet olsun..... onları özellikle ayırıyorum...

Hatay ' da yaşamını yitiren halkımıza Allah'tan rahmet ve geride kalanlara da sabır diliyorum. bir gün inşallah ilgili kişiler şehit annelerinin göz yaşlarında boğularak can verirler.

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başta ANNEM olmak üzere tüm annelerin ellerinden öperim,tüm ANNELERİN günü kutlu olsun

BJ4te7aMWEgVAAAAAElFTkSuQmCC

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kutlu olsun. iyi hatırlattınız. Bir kabir ziyareti yapmalıyım. tşklr.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Reyhanlı'da çalışan bir "anne" arkadaşımdan:

"Bugün 'Anneler Günü' değil,bugün anaların yüreğinin dağlandığı,çocuklarını kaybettiği,çocukların anasız kaldığı gün...Bugün hala enkaz altındaki yanmış veya parçalanmış onlarca cesedin çıkarılmaya çalışıldığı, camilerde sela seslerinin durmadan yankılandığı gün...Bugün Reyhanlı'daki facianın 2. günü ve basının görüntüleri yayınlamasının yasak olduğu gün... Televizyonda göremiyorsunuz belki ama durum basında anlatıldığından daha kötü, Reyhanlı'da hiçbir güvenlik önlemi olmadığından,ilçemiz yol geçen hanına dönüştüğünden bu saldırı oldu, yollar kan gölüne döndü,ceset parçalarıyla doldu.Bunu yapanları da buna göz yumanları da kınıyorum, Allah'a havale ediyorum.. İçimiz yandı, Allah onların da içini yaksın!"

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Reyhanlı'da annelerin çocukların canlarını yakanlar ve buna ortam hazırlayan elleri kolları bağlı biçare uyuklayan yöneticiler lafa gelince mangalda kül bırakmayan bakanlar umarım sizler bu acıların çok daha ağırını yaşarsınız.Artık buna bir dur denmesi lazım!!Başın sağolsun Hatayım başın sağolsun zavallı ülkem:(