turbo hortumları

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar chip, kat iptali, 60mm borularla egzoz sistemi uyguladıktan sonra intercoolerda biraz yağ farkettim.sanırım intercooler'ın hemen üstündeki borudan sızıyor.biraz da turbo ıslığını fazla duyuyorum(gerçi turbo dolumunda herhangi bir problem yok)sanki hortum tarafından bir yerlerden yağ kaçırıyor.ben de hortumları değiştirmeyi düşünüyorum.birkaç araştırma yaptım da herhangi bir sonuca ulaşamadım bana yardımcı olabilecek varsa sevinirim.birkaç egzozcu gezdim yaparız diyenler var güvenemedim.iskender egzoz'a soracağım durumu.ama bilgisi olan varsa gerçekten yardım edebilirse çok güzel olacak.hatta getirtebilirim diyen varsa ya da link bulan atsın lütfen.şu işi bir iki hafta içinde halletmem gerekiyor...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hortumda küçük bir delik vardır yüksek basınçtan dolayı .

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzer bi durum bende var cip kat ipt boru fln intercooler da bişey yok ama soğuk havalarda aracın daha iyi performans verdiğini gördüm 15 derecenin altına indiğinde hava 2 de dip gazda sarıyo habire aklımda intercooler ı yan çevirip alt panjurun tam arkasına oturtmak geldi onun için de boru yaptırmam lazım sanayide rekorcular var onlar yapıyo ama ne derece güvenilir bilmiyorum gidip de konuşmadım bostancıda da vardır bi git konuş istersen

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynıları var:)bikaç yere baktım terleme yapıyor falan dediler.bostancıya gittim yaparız ederiz diyen çok var da düzgün bir şekilde yaparlar mı emin değilim.ben de vazgeçtim gibi yurtdışında da baktım uygun kit bulamadım.turbonun basıncı birazcık yükseltildiği için boru biraz genişliyor olabilir.paşaoğlu ve iskender ile de konuşcam en kısa zamanda...

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm umarım çözebilirsin sorunu egsozcu süreyya usta var bostancıda kıral adamdır sağlam arabalar hazırlıyo ona da bi sorsaydım keşke

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gider egzosta bir daha uğrayacağım yılbaşı gibi.yeni bir makine getirtcekti işimi görebilirmiş dediğine göre o makinenin yardımıyla...