turbo veya bir valften gelen ses hakkında

Sercan Beceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar,
Dizel araca sahip arkadaslar benım aracıcım makyajlı kasa aracı stop ettıgım zaman turbodan cufff dıye egr valfidende fıy fıy fıy dıye 3 kere ses gelıyor.sızdede aynı sesler mevcutmu?ben her zaman arabanın motorunu sıcagı sıcagına kapatmıyorum.bekledıkten sonra kapatıyorum ve her seferınde motoru dınlıyorum.ılk aldıgımda boyle sesler yoktu.gecen gun fıy fıy fıy gıbı gelen sesten dolayı servıs egr valfını degıstırdık dedı.sımdı gene aynı seslerı duymaya basladım.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: turbo veya bir valften gelen ses hakkında

Sercan Beceren link' Alıntı:
merhaba arkadaslar,
Dizel araca sahip arkadaslar benım aracıcım makyajlı kasa aracı stop ettıgım zaman turbodan cufff dıye egr valfidende fıy fıy fıy dıye 3 kere ses gelıyor.sızdede aynı sesler mevcutmu?ben her zaman arabanın motorunu sıcagı sıcagına kapatmıyorum.bekledıkten sonra kapatıyorum ve her seferınde motoru dınlıyorum.ılk aldıgımda boyle sesler yoktu.gecen gun fıy fıy fıy gıbı gelen sesten dolayı servıs egr valfını degıstırdık dedı.sımdı gene aynı seslerı duymaya basladım.

Aynı durum bende de mevcut zaman zaman oluyor.sıkıntılı bir durum mu merak ediyorum.benimde aklımdan bir gün video ile kaydetmek geçiyordu konuyu siz açmışınız iyi oldu.bende hareket etmeden ve durmadan önce en az 30sn - 1dk bekliyorum

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abiler bu konu kaynamazsa memnun olurum yardımlarınızı bekliyorum  :-[

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bir video süper olur sesi tanımlayabilmemiz açısından. :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bir video süper olur sesi tanımlayabilmemiz açısından. :)

bugün çekeyim dedim şans işte yapmadı :) 1 saat sonra yine çıkıcam abi kısmetse videolarım fakat youtube a herkes girebiliyor mu bilmiyorum oraya yüklicem başka alternatif varsa oraya da yükleyebilirm

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
bugün çekeyim dedim şans işte yapmadı :) 1 saat sonra yine çıkıcam abi kısmetse videolarım fakat youtube a herkes girebiliyor mu bilmiyorum oraya yüklicem başka alternatif varsa oraya da yükleyebilirm

Ben DNS'im değiştirilmiş olmasına rağmen bugün Youtube'a giremedim. Google'ın DNS adresini kullanıyordum ama sanırım o da patlamış. Tabi farklı DNS'lerle Youtube'a erişmek hala mümkün.  :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Ben DNS'im değiştirilmiş olmasına rağmen bugün Youtube'a giremedim. Google'ın DNS adresini kullanıyordum ama sanırım o da patlamış. Tabi farklı DNS'lerle Youtube'a erişmek hala mümkün.  :)

4.2.2.3
4.2.2.1 ;)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
+ olarak  :)

195.46.39.39
195.46.39.40

benim dns bugün patlamış 005hihih seninkine döndüm mert teşekkür ederim  14alkiss