turbolamak :)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bknz: westi555 :D
(geçenlerde lafı geçmişti sadece. 98 sportive aracını sattığı arkaadaşı aracı turbolamayı düşünüyodu. bilmiyorum bu konuda araştırmaları var mı..)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbo kolay iş de çok orjinal olsun die ugraşcaz yaparsam tabi satmazsam :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oray bunu sat da sana bir calibra turbo alalım abini dinle hiç uğraşma aracın orjinalliğini de bozma

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi cali turbo kralı vardı bunu almadan önce okan abiyede sordum kadirin arabası cici makineydi ama almadım:) benim için önemli olan o deil.. olan bi arabanın farklı olması mesele orda cengiz baba :))

orjinalliği bozmam abi APACHE STYLE bişi gördün mü sen bende hiç :)) turbolarsam z20leh yaparım orjinal olur abi..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi cali turbo kralı vardı bunu almadan önce okan abiyede sordum kadirin arabası cici makineydi ama almadım:) benim için önemli olan o deil.. olan bi arabanın farklı olması mesele orda cengiz baba :))

orjinalliği bozmam abi APACHE STYLE bişi gördün mü sen bende hiç :)) turbolarsam z20leh yaparım orjinal olur abi..
peki sen bilirsin Oray'ım benımkı sadece bir fikirdi ama kac tane calibra var ki zaten farklı olmak ısteyeceksın, o halde alırsın bir tane cali turbo paraya kıyar rieger kit yaparsın, az da uğraşır beygir katarsın, al sana tr de tek :D daha ne olsun al sen al cali turbo al da gazlayalım

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi calibra bide teknoloji eski ya :) hani benimkide uzay mekiği deil ama olsun ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra teknoloji eski mi :D yahu en ufak oynamayla 350 hp alacağın bir dohc motor,çok özel f28 getrag şanzıman,4x4 cekiş sistemi, yol bilgisayarı,elektrikli ısıtmalı aynalar,elektrikli camlar,sunroof,klima,ısıtmalı deri koltuklar,yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon,ışıklı aynalı güneşlikler(makyaj aynaları),abs,airbag,bunun yanında eşsizbir coupe tasarım,arkaya 4 kişi rahat sığar dizleri ön koltuğa değmez,0.26 rüzgar direnci dev gibi bir bagaj bana bu özelliklerde bir tane bırak coupeyi sedan göstersene ne olur :D hem de 2011 model olsun

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı dillerden konuşuyoz abi.. :) sen nedense motora kilitlendin beygire kilitlendin. abicim yeni teknolojiyi koltukta anlıosun :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı dillerden konuşuyoz abi.. :) sen nedense motora kilitlendin beygire kilitlendin. abicim yeni teknolojiyi koltukta anlıosun :)
ya konunu da rezıl etmek ıstemem ama sen yabancı degılsın ben şirkette hep yeni teknoloji araçlar kullanıyorum alt segment işte ney bunlar c4,peugeot 307,bazen arkadasın honda accord vs ıvır zıvır onların koltuğundan inip calibraya binince oh be diyorum merakımdan soruyorumseninyeniteknolojiden kastın ne yağmur sensörü,park sensörü falan mı :D yoksa donanımları yazdımcalıbradakı bır bunlar eksık bır de esp baska ne var ki

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bende LPG ye dönelim :) donu daha iyi gider :) Bu arada şaka bir yana Cengiz bey'in yazdığı özellilekler gercekten Üst sınıf araçların çoğunda yok olanlarda makam otosu gibi. Calibra gibi hem spor görünüşte hemde sedan tipli + motor performansı daha ne olsun.