Türkan Saylan'ı Kaybettik

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim ülkemizde düşünce özgürlüğü vardır. Dinimize uymayanı yatacak yeri yok diye yargılamak ölünün arkasından konuşmak nasıl bir zihniyettir. Allahla kul arasına girilmez. yargılamakta hiçbirimize düşmez.
Allah rahmet eylesin dinimiz için değil ama ülkemiz ve kızlarımız için çok şey yapmıştır.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayatını kaybetmiş bir insanın arkasından konuşmak doğru değil lakin '' biz çocuklarımızın kızlarımızın erkeklerimizin sıralar üstünde namaz kılmasını değil bale yapmasını istiyoruz'' demekte ne kadar doğru (benzer haberi bugün NTV de de izledim ve açıkçası üzüldüm) tartışılır açıkçası namaz kılmak ibadet etmek insanı geriye mi götürüyo Çağdaşlaşmayı engelliyor mu yani

Allah rahmet eylesin diyorum

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin
dinimiz dediğiniz nedir acaba burdaki veya şöyle sorayım sizin dininiz nedir ?

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin evet başkanımız doğru söylüyor ölenin arkasından konuşulmaz o bu dünyada yararlı yaptığı şeyleri yaptı. yapmadıysa oda onun allaha vericeği hesaptır bize düşmez...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim ülkemizde düşünce özgürlüğü vardır. Dinimize uymayanı yatacak yeri yok diye yargılamak ölünün arkasından konuşmak nasıl bir zihniyettir. Allahla kul arasına girilmez. yargılamakta hiçbirimize düşmez.
Allah rahmet eylesin dinimiz için değil ama ülkemiz ve kızlarımız için çok şey yapmıştır.
Düşünce Özğürlüğüde Bir Yere Kadar...Biz Kızlarımızın Bale Yapmasını Istıyoruz Namaz Kılmasını Degıl Nasıl Bir Laftır Ya Benım Aklım Almıyor... + Bu Kadın Kendını O Kadar Çok Önemsiyorkı Bızım ıstemedıgımız bır sey asla meclısten gecmez...Kusura Bakmayın Ama bu Kadını Kımse Bana İyi bir insanmıs gıbı anlatmaya calısmasın...Atatürkçülük adı altında reklam yapan ınsanlar bunlar...Ülkemızdekı maddı ımkanı olmayan arkadaslara yardımcı olan herkesten allah razı olsun... Ama Ben Türkan Saylanın Arkasından Konusmuyorum Karsılasma ımkanımız olsaydı aynı seylerı gene yuzune soylerdım...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ling açılmıyor. 17 yaşındaki genç bir kardeşimin yaptığı bu yorum karşısında dondum kaldım. Kanımca bu yorumu yapmak o kadar kolay değildir. Gideceğimiz yer belli değilken kimse kimseye öbür tarafta yer tahsisi yapamaz.
abi facebooka kayıtlı olman lazım...videoyu gormen ıcın...Videoyu bı ızlesen abi ne demek ıstedıgımı anlarsın...