tüvtürk ün lpg ye getirdiği yeni uygulama?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar tüvtürkün araçtaki lpg tankına yönelik istekleri varmış. bende birinden duydum. hava kanalı açılması gerekiyormuş birde tüp tankını süngerimsi bi madde ile kaplanması gerekiyormuş bu konuda bilginiz varmı ey opelim.net üyeleri??

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne işlem yapıldıı bahsedebilir misin?

aselemetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg sızdırmazlık raporu için heralde bahsettiğin şeyler eğer başka birşey değilse ,lpg montajı yapan yerler bahsettiğin bacayı yapıyor .yapıyor dediğim bagajın altından birdelik açıyor plastik aksam monte ediyor

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılan işleme 100 lira aldıklarını duydum vede 100 liraya değecek bir işlem olmadığını duydum o yüzden soruyorum kendimiz de yapabilirmiyiz diye?

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüv değil sızdırmazlık raporu vermiyor 20 ile 40 tl arası

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu uygulama yeni değil zaten vardı.söylediğiniz işlemleri yeni kit taktırırken zaten standart yapıyorlar.süngerimsi madde sürtünmeyi önlemek için diğeridide herhangi bir gaz kaçağında tahliye etmesi için.abartacak bişey değil basit şeyler ama faydalı gerçekten...

kel1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selama bazı uyanık yada erin-geç montajcılar .zorunlu olması gereken tahliye ve havalandırma apar atını takmıyorlar . yarın bir gün sızdırmazlık istasyonunda isterlerse yaptır gel diye LPG takanlara 5 kuruş vermem nede olsa onların hatası derim?

cengizhan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araca takarken havalandırma bacasını açtılar ve tankın altına şilte serdiler montaj sırasında dikkat ettim artık bütün araçlara uyguluyorlar...