Ucuz Yollu Bluetooth Çözümü

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda telefonumdan aux girişine kablo bağlayarak müzik dinliyordum. Nette aşağıdaki ürüne rasgelince denemek istedim. Ürün Normal postayla kargo ücreti olmadan yaklaşık 45 gün sonra geldi. Fiyatına göre çok verimli bir cihaz. Bir iki kez elle bağlantı yaptıktan sonra telefonunuz otomatik olarak bağlanıyor. Ses kalitesi çok iyi. Üzerinde mikrofon olduğundan Telefon görüşmesi de yapılabiliyor. Türkiyede 40-70 lira arasında satılıyor. http://www.aliexpress.com/item/Univ...r-Adapter-Handsfree-with-Mic/32221679530.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İlginç bir ürünmüş ilk defa böyle bir şey gördüm.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradığım ürün :D
focusa telefon kiti koymamışlar aux çıkışından bunla devam ederim.
teşekkürler...

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginç yönü çakmaklıktan ya da evde şarj ediliyor, şarj 10 dakika sürüyor, kullanım süresi 8 saat.

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuşma kalitesi nasıl. Ses karşıya net gidiyor mu? Telefon gelince teyp sesi kesiliyor mu?
Güzel biseye benziyor.

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefon gelince görüşmeye geçiyor. Ses biraz derin gidiyormuş. Vaktim olursa video çekip koyarım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Türkiye de uçmayan bir şey. Ama harbiden bu yurt dışından bu parçaların alınması süper elin adamı mal satar bizim esnaf ağlar bu kafa illede ağlamaya devam eder.

hidex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.aliexpress.com/item/Free...ooth-Speaker-with-car-harger/32348951066.html

bende bu urunu aldim. ortada kablo vs yok, gunes isigi ile sarj oluyor, ses kaybi yok, aynanin yanina cama aparatiyla yapistiriyorsunuz yolunuza devam ediyorsunuz. sadece sesli arama ozelligi calismiyor yada lg ve samsung ile uyumlu olmayabilir. birde bu urunun numarayi gostermeyen ekransiz olani var, o modelde 2 telefon baglanabiliyor, o da denenebilir. 15 gunde elime ulasti.

koyay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye de uçmayan bir şey. Ama harbiden bu yurt dışından bu parçaların alınması süper elin adamı mal satar bizim esnaf ağlar bu kafa illede ağlamaya devam eder.

Ben bir çok şey aldım, telefon kılıfından araç şarjına. Güvenilir satıcıdan aldıktan sonra sıkıntı olmuyor. Tüm siparişlerim elime ulaştı. Hatta 2 dolara aldığım kablosuz fare 60 günde gelmeyince itiraz edip parami geri aldım. 2 gün sonra postacı getirdi. Bu sefer içime sinmedi tekrar sipariş ettim satıcıya da bana fare göndermeyin bir önceki sipariş elime ulaştı diye mesaj attım. Teşekkür etti bir fare daha yolladı :)