Ufak bi kaza :(

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ufak bi kaza :(

Çok geçmiş olsun.Mini onarımla halolur.Bende ön tamponu hafif sürtmüştüm,olabilir böyle şeyler.

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmıs olsun allah beterınden korusun,benım de ön tamponda olmuştu boyle bir hasar;ilk gunki gibi yapıyorlar hıc canınızı sıkmayın..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.çok büyük birşey gibi durmuyor.sigortadan yaptırın kaskoyu deldirmeyin indirimleriniz ufak şeyler için boşa gitmesin.Allah beterinden saklasın..

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun o kadar karda kıyamette bence çok ucuz atlatmışsınız.Allah beterinden saklasın.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın umarım sıkıntısız halolur ve hersey yoluna girer

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Düşünüyorum da siz iyi güvenmişsiniz adama. Tutanağı tutturup fotoğrafları çekmeden ben bırakmazdım adamı ister hakim olsun ister savcı.

Ayrıca az çok tanıyorum hakim ve savcıları. Egoları fena halde tavan yapmış kişiler ve benden size tavsiye ne hususta olursa olsun alttan almayın. Biraz karamsar olmuş olabilir yazım ama siz yine de dikkatli olun. Tutanağı size tutturur ve sadece imza atarsa zaten sorun yok :) Geçmiş olsun.

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın  bu araçlarda nazar mı var göz mü var anlamadım 1 hafta icinde hıyarın biri  ters yoldan geldi sıkıştık geçerken hafif sürttük tabi aractan aşağı indim benim boya adamın tamponuna gecmiş bende hic birşey gözükmüyordu devam et emre dedim :) aradan 5 gün gecmeden yolcu minibüsü dur kalk trafikte ilerlerken  sen gel arkadan benı dürt yuh dedim ya sinirli sinirli bi indim araçtan şöförü yaşlı bi dayı görünce  :) dayı dedim nasıl becerdin bu işi dayı demezmi farkında bile değilim tabi beni bi gülme aldı  hahaha benim plaka yamulmuş tampon esneyince 1 cm yerde boya matlaşma oldu pasta cila ile düzelir emre gene devam et dedim :) Allah beterinden saklasın...

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
çok teşekkür ederim bilgiler için dediğiniz gibi yapacağım. ancak servistemi yaptırmam gerekiyor aracı ? Kasko ile mi görüşecegim mini onarıma sokmak için orasını tam anlamadım özür dilerim...
hayır serviste yaptırmayacaksın, mini onarım yapan yerler var autoking gibi firmalar bunlar, kasko şirketi ile de görüşmene gerek yok, direk mini onarım yapan firmaya git o senden kasko policeni ibraz etmeni isteyecek o kadar. aracını yapıp size teslim ederler, hepsi o kadar, sakın bu kadar küçük bir hasar için tramer kaydına küçük de olsa hasarlı olarak işlettirme, illerde satarken dert anlatmak zorunda kalırsın, eğer mini onarım yapan firmayı bilmiyorsan sigorta şirketini ara o sana mini onarımını yaptıracağın firma bilgilerini verirler,

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaskonda mini onarım klozun varsa ki inşallah vardır gidip autokingden yaptirabilirsin.çok da güzel yapıyorlar.