Ufak bir çalışma !!!

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can sıkıntısı işte bende iş yerinde otururken can sıkıntısından bi kaç tane elektrik anahtarı boyamıştım:D tabi teşhire ekleyince isteyen müşteriler olmuştu:D:D mecburiyetten elimde yok değiştim:D:D

o zaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can sıkıntısı işte bende iş yerinde otururken can sıkıntısından bi kaç tane elektrik anahtarı boyamıştım:D tabi teşhire ekleyince isteyen müşteriler olmuştu:D:D mecburiyetten elimde yok değiştim:D:D

aynen can sıkıntısından bende boyamıştım daha sonra kıramadığım bi büşterimin isteği üzerine oturup boyamıştım

bu arada snırsan aynı meslekdalı ile uğraşıyoruz

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurumadımı :) fotoları merak ettik

mehmet_onemli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir oto boyacısı olarak yorumumu yapayım:) önce ince bir zımpara ile zımpara yapmalıydın 1000 .1500 zımpara gibi sonrasında astar zımpara ve tekrar boya mumlubezle sildikten sonra akrelik vernik üzerine tabi senin sprey biraz amötöere kaçıyor. elektirositatik boya metal yüzere daha ii yapışır zaten başka boya olsada parçanın üzerinde elektirositatik tutnaz. hem ısıya ve darbeye karşı daha mukavemetli

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde laptopun arkası çizikçizik olmus söktüm parçasını küçük havalandırma yerini spray boyayla boyadım çizik görünmektense daha iyi oldu :D

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar şahane :) kurudu süper oldu ama annem saolsun üstüne toz bezi atmış tüycükler yapışmış üstüne yeniden yapıcam bende,,yapıcak bişi yok...zımpara olayı ise hakan bilir zımparala yavrum zımparala aşamalarını çok yaşadık :D şu aralar bir Commodore topluyoruzda onla inanılmaz yoğunum bütün vaktimi araba alıyor :) ama en kısa zaman da bütün arkadaşların merakını gidericem :) Ve birdaha böle çalışmalarım da bostancı sanayiden kaporta boya satan yerlerden temin edicem ihtiyaçlarımı :) ve bundan sonraki projem diz üstü pc mi boyicam o çok çok uzun sürücek ama yapıcam nasılsa 6. seneye girdi bilgisayar 3-4 defa içini açmıştım fanları için gene açıcam dağıtıcam komple ve güzel bir işlem de bulunucam...herkese tavsiye ederim böyle şeyleri :) inanın insan inanılmaz deşarj oluyo :)