Ufak Çaplı bir Piknik (21.04.2007)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Ben Bodrum' a gidiyorum yarın dönüşüm belli değil ama Cumartesiye dönersem gelmeye çalışırım. Yoğunum şu aralar... Araba da bulamadım zaten asabiyim :)

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben haritayı hazırladım dün akşam evde kaldı internet gittide :D bu akşam eve gidince eklicem haritayı

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Engin çevirme yapacam. Resimleride koyarım artık
:saplak:

nası yani ya?

:eek:

Bu arada arkadaşlar;

Avrupa Yakası'ndan gelecek arkadaşlar o saatte 2. Köprüden gelin ve köprüden çıkar çıkmaz Sağ taraftaki geniş boşlukta buluşun ;)

Orda toplandıktan sonra, İkinci köprüden devam etsinler ve "ÜMRANİYE-ÇAMLICA" çıkışından çıksınlar. O çıkıştan çıktıktan sonra hemen sağ taraflarında "Ümraniye Carrefour"u görecekler. Dilerlerse o Carrefour a girip, Anadolu yakasından gelecek olanlarda oraya gelir ve güzel bi şekilde Konvoy ilen geçebilinir Çamlıcaya, böylece isteyen alışverişini de ordan yapabilir... :D

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
WALLA BEN KARIŞIDA OTURUYORUM AMA ( ANADOLU HİSARI ) WALLA BİLLA YOLU BİLMİYORUM..BİLEN BİRİNİN PEŞİNE TAKILMAM ŞART..YOKSA 2 GÜN SONRA SİZİ ANCAK BULURUM :)

BU ARADA ŞİMDİ DURUMU SON Bİ DEFA DAHA NETLEŞTİRELİM....

* MEKANDA OTURACAK YER YOK ..( MASA VS )

* AYAKTA TAKILICAZ,İSTEYEN BRANDA GİBİ BİŞİ GETİREBİLİR VE ÜZERİNDE OTURABİLİR..

* HERKES YİYECEK VE İÇECEĞİNİ KENDİ GETİRECEK
ET,TAVUK,DOMATES,BİBER,COLA,BİRA,ŞARAP VS..HER NE İSTİYOSA

* MANGALLARI ADI GEÇEN PİLOT KİŞİLER GETİRECEK AMA HERKES NE KADAR MANGAL GETİRİRSE O KADAR İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..YUKARIDA YAZDIĞIM GİBİ TEK KULLANIMLIK MANGAL OLABİLİR MESELA.

*KÖMÜR,PEÇETE,PLASTİK ÇATAL,BIÇAK,BARDAK,ÇÖP TORBASI FİLAN GİBİ IVIR ZIVIRDAN HERKES BAGAJINA ATSA FENA OLMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

VE EN ÖNEMLİSİ ÜZERİNİZE KESİNLİKLE KALIN BİŞİLER ALIN..HAVA SOĞUK ÜŞÜTMEYELİM..SONRA BAŞLIK AÇILMASIN "OPELİM HASTA" DİYE ;)

BAŞKA BİŞİ EKLEMEK İSTEYEN VAR MI ?

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way be artık foto atarsınız demi dedik bi Yezocan ablamızdan ses geldi neyse sağolun yine de...

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
nası yani ya?

:eek:

Bu arada arkadaşlar;

Avrupa Yakası'ndan gelecek arkadaşlar o saatte 2. Köprüden gelin ve köprüden çıkar çıkmaz Sağ taraftaki geniş boşlukta buluşun ;)

Orda toplandıktan sonra, İkinci köprüden devam etsinler ve "ÜMRANİYE-ÇAMLICA" çıkışından çıksınlar. O çıkıştan çıktıktan sonra hemen sağ taraflarında "Ümraniye Carrefour"u görecekler. Dilerlerse o Carrefour a girip, Anadolu yakasından gelecek olanlarda oraya gelir ve güzel bi şekilde Konvoy ilen geçebilinir Çamlıcaya, böylece isteyen alışverişini de ordan yapabilir... :D

bence en mantıkLısı ve güzeLi bu abi ;)
Bu buLusma için bi saat beLirLeyeLim hepimiz orda buLusaLım ona göre buLuştuğumuz yerden konvoy halinde gideLim..Eğer buLusma saatimiz 6.30 ise 5.30-6.00 gibi bahsettiğin yerLErde oLmaya caLısıLsın..Ona göre konvoy haLİnde gideLİm ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...