UK 204 Corsa C iyi seyirler ;)

semihköymen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerle bir harbiden zevki tartışılmaz yol tutuşu olsun, güvenliği konforu ancak gel görelim, yurdum yolları berbat nerde çukur nerde kasis çıkacağı belli değil... bn ondan güvenemedim. ancak aracınız harika görünüyor. alan kişide inş. kazasız belasız yapılan emekleri koruyabilir.

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulaş bu yola yapışır benceee

:)

sırada ne varr
yerle 1 zaten :) sırada bakalım yeni kasa düşünüyorum D kasa iyi dediler :)

bende de aynı sorun var ..dün park yerinde geri geri çıkıcam diye vatandaş ta tamponun üst kısmını delmiş neredeyse kaptu ezecek ..yol tutuşu iyi de park duruşu dertli oluyormuş
hiç sıkıntı yaşamadım şahsen parkta falan :D

yerle bir harbiden zevki tartışılmaz yol tutuşu olsun, güvenliği konforu ancak gel görelim, yurdum yolları berbat nerde çukur nerde kasis çıkacağı belli değil... bn ondan güvenemedim. ancak aracınız harika görünüyor. alan kişide inş. kazasız belasız yapılan emekleri koruyabilir.

yolları özenle seçiyorsun zaten.nerde çukur set var hepsini ezberliyosun inan.hiç sıkıntı çekmedim bilmediğm yollardada bi kaç kere geçemiceğim için geri çıktım :)

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabanın burnu uzun ya sanırım ondan bi koklayım dedi öndekinin tampon altını ;)

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet :) allah kaza bela vermesın renk güzelmiş senin :) ben plakayı herkes tampona yapıstryor diye alta bi şekil yaptım farklı olmak açısından :) güzelde oldu bence

GiantMouse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eved aslında bnde oyle yapacaktm Honda'lar Gibi ama tam oturmadı oturmayınca mecbur oyle yapalm dedık :) allah sanada kaza bela vermsn

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah aracınız çok güzelmiş ama yanaklı lastiklerle çok iyi durmuş cidden:) emeğinize sağlık yeni sahibine hayırlı olsun diyelim...

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah aracınız çok güzelmiş ama yanaklı lastiklerle çok iyi durmuş cidden:) emeğinize sağlık yeni sahibine hayırlı olsun diyelim...

teşekkür ederim :) yanaklı halı canlıyken daha bı tatlıydıda işte kimi beğenir kimi beğenmez sonuçta ben beğendım :D