Umarım yalnız değilim :)

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arakadaşlar hepınıze merhabalar ;
Aşağı yukarı aracı aldığımdan beri aklımda olan,bana oyle gelıyordur dıyerek geçiştirdiğim ama artık gün yüzüne çıkarmak istediğğim belki sorun,belki pimpiriklik belki de sizin de hissettiğiniz sorumu sormak istedim :)
Aracı ben ve annem kullanıyor..
Aracı ben kullandığımda(bir şikayetim yok) yolcu tarafındakı koltukta hıssettıgım rahatlıık,geniişlik, ve o " vay be arabaya bak ne guzel yapmışlar içini " hissedemiyorum,ya koltuk ayarından ya dıreksıyon ayarından olsa gerek boyle hıssedıyorum.Aracı annem kullanıp,ben yan tarafa oturdugum zaman ise sankı tamamen farklı bır araca binmiş gibi oluyorum,ön taraf cok daha rahat,geniş,şık duruyor,hatta direksiyın bıle yan taraftan bakınca daha guzel gelıyor gozume..Belkı ıyı koltuk ayarı ve oturma pozısyonunu ayarlayamadım dıyecegım ama her turlu koltuk ayarını denedim.
Sizlerin bu konudaki hakkında yorumlarınız nelerdir?Koltuk ayarınızı nasıl kullanıyorsunuz?Şimdiden teşekkür ederim

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Umarım yalnız değilim :)

Aynı şeyi ben de düşünüyordum, eşimle ortak kullanıyoruz o benden meraklı iş yerimiz ortak, giderken (sabah) ben kullanıyorum dönüşte hemen geçiyor direksiyona:)) yolcu koltuğuna oturunca daha rahat hissediyor insan ben başımı arkaya dayıyorum mutlaka gerçekten o bölüm daha cezbedici gösteriyor arabayı ya da koltuktan dolayı olabilir koltuk ayarı değişti mi eskisine getirmek zor oluyor, bir de kolçak biraz geride kalıyor sanki, kolçak için koltuğu geri çekiyorum bu sefer pedallara uzaklaşıyorum; boy 1 72.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O bendede var gerçekten sağ tarafta otururken göstergeler falan nedense daha hoş gözüküyor. :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu hemen hemen herkeste var daha önce bu konuyu tartışmıştık forumda ve genel kanaat direksiyon bloğunun çok basık olduğuydu eğer birazda uzun boyunuz varsa bir türlü yerleşemiyorsunuz. ben bu nedenle aracı satmayı bile düşündüm çünkü bazen ızdırp verici boyutlara ulaşıyor.

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de aynı soruyu kendime soruyordum.. yalnız değilmişim demek dancee
bazen "benzini de pahalınıyo bu bizim tozkoporanın ne yapsak satsak mı acaba?" diye düşünürken, yolcu koltuğuna oturup arabayı seyretmeye dalınca kucaklayasım geliyor. tabi kucağıma sığdıramıyorum o ayrı...  :D satmak falan hiç aklımda kalmıyor. bir itirafta bulunayım.. bazen sahibinden.com dan bizim arabaların fotolarına bakıp yeniden almak istiyorum.. ama sürücü koltuğunda bu hislerin hiçbiri yok.. ha rampada 120 den 140'a 160 lara çıkınca da aynı his tekrar uyanıyor  greatt

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Bu hemen hemen herkeste var daha önce bu konuyu tartışmıştık forumda ve genel kanaat direksiyon bloğunun çok basık olduğuydu eğer birazda uzun boyunuz varsa bir türlü yerleşemiyorsunuz. ben bu nedenle aracı satmayı bile düşündüm çünkü bazen ızdırp verici boyutlara ulaşıyor.
Boyum 1.84..valla bu durum benım de canımı sıkmaya basladı..bir turlu ıyı bır oturma pozısyonu bulamadım..yolcu tarafında oturduktan sonra aracı kullanasım bıle gelmıyor

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iurista link' Alıntı:
ben de aynı soruyu kendime soruyordum.. yalnız değilmişim demek dancee
bazen "benzini de pahalınıyo bu bizim tozkoporanın ne yapsak satsak mı acaba?" diye düşünürken, yolcu koltuğuna oturup arabayı seyretmeye dalınca kucaklayasım geliyor. tabi kucağıma sığdıramıyorum o ayrı...  :D satmak falan hiç aklımda kalmıyor. bir itirafta bulunayım.. bazen sahibinden.com dan bizim arabaların fotolarına bakıp yeniden almak istiyorum.. ama sürücü koltuğunda bu hislerin hiçbiri yok.. ha rampada 120 den 140'a 160 lara çıkınca da aynı his tekrar uyanıyor  greatt
:) aracın gıdısı,yoltutuşu,performansına hıc bır lafımız yok Allahı var şimdi :)
Ama gercekten yolcu ıle surucu koltugu arasında daglar kadar fark var..

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bbeerrkk67 link' Alıntı:
Boyum 1.84..valla bu durum benım de canımı sıkmaya basladı..bir turlu ıyı bır oturma pozısyonu bulamadım..yolcu tarafında oturduktan sonra aracı kullanasım bıle gelmıyor

benim boyum 1.88 maalesef gerisini siz düşünün.  012uhu

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beterin beteri vardır dıyerek tesellı edeım kendımı artık napayım 047shakee

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir boy uzunluğu yarışı gördüm bu başlıkta ben de ortak oluyorum  kahka536
1.91 ve 105kg olarak ben gayet rahat hissediyorum kendimi sürücü koltuğunda. Ama şunu belirtmeliyim ki optimum sürüş pozisyonunu bulabilmek için aracımı ilk aldığımda baya uğraşmıştım direksiyon ve koltukla :)
Ondan beridir de hiç değiştirmedim ayarlarımı :) Korkuyorum tam olarak ayarlayamam diye  ;D