Üniversite Bankacılık veya Lojistik bölümleri hk.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de genel görüş olarak lojistik sektörünü tavsiye ederim
türkiye'de çok büyük kapasiteli, çok insan istihdam eden kurumsallaşmış
lojistik şirketleri var
bankacılıkta portföyün çok iyi değilse kısa sürede rahatlıkla gözden çıkarılabilirsin
lojistik sektörünün bugünü iyi olduğu gibi geleceği de parlak gibi görünüyor
Yorumunuz için çok teşekkürler Hüseyin Bey.Sizinle aynı fikirdeyim.
bende bankacılığı tavsiye etmiyorum. lojistik iyi büyüyor fakat 2 yıllık myo mezun olursanız 4 seneliğe aöf'den tamamlamak genelde olmuyor. babamın 1 kuzeni bankacılık okudu vodafonede satış temsilciliği yapıyor diğer kuzeni muhasebe okudu safranbolunun en popüler muhasebecisinde muhasebecilik yapıyor. işi öğretinceye kadar asgari ücret altında alıyor fakat işi öğrendikten sonra gayet güzel maaş alacak.bence muhasebe oku. ya da gel benim gibi gemi inşaatı oku :D karamürseldede var :)
Bankacılığı eledim ben en temizi lojistiğe devam edeyim :) Çok sağol kardeşim yorumun için.

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taşımacılık iyidir, bankacılık sana göre değil berkay ;)
Bankacı olmak için hem de kariyer grubundan başlamak istiyorsan 4 yıllık fakülte mezunu olman yeterli. İİbf şartı yok. Kamu bankasında çalışan tanıdığım bir kaç arkadaşımın üniversite bölümleri; alman dili ve edebiyatı, biyoloji öğretmeni, sosyoloji..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taşımacılık iyidir, bankacılık sana göre değil berkay ;)
Bankacı olmak için hem de kariyer grubundan başlamak istiyorsan 4 yıllık fakülte mezunu olman yeterli. İİbf şartı yok. Kamu bankasında çalışan tanıdığım bir kaç arkadaşımın üniversite bölümleri; alman dili ve edebiyatı, biyoloji öğretmeni, sosyoloji..
Tamamdır abi ben lojistikteyim o zaman.Senin yorumun benim icin çok önemli..
Karar verdim lojistik okuyorum abileeeeer.:D

HerkeŞe benden çaaaaaaay:rakir:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler bi sorum daha olacak..
Diyelim 2 yıllık direk geçiş yaptım ve okulu bitirdim.Sonrasında açıktan 3. ve 4. sınıfı okuyorum diyelim.Ordanda diplomayı aldığımda diplomam 4 yıllıkmı oluyor? Yoksa 2 yıllık 2 tanemi diploma oluyor.İnternette okudum herkes farklı farklı söylüyor kafam karıştı.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Saygılar...

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler bi sorum daha olacak..
Diyelim 2 yıllık direk geçiş yaptım ve okulu bitirdim.Sonrasında açıktan 3. ve 4. sınıfı okuyorum diyelim.Ordanda diplomayı aldığımda diplomam 4 yıllıkmı oluyor? Yoksa 2 yıllık 2 tanemi diploma oluyor.İnternette okudum herkes farklı farklı söylüyor kafam karıştı.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Saygılar...

üç ve dördüncü sınıftan başladığına göre otomatitkman 4 yıllık mezun statüsünü kazanıyorsun
zaten 4 yıllık eğitimin ilk iki yılını başta bir yerde aldığın için seni 3'üncü sınıftan başlatıyorlar
dolayısıyla 1 tane ve 4 yıllık diploman oluyor

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üç ve dördüncü sınıftan başladığına göre otomatitkman 4 yıllık mezun statüsünü kazanıyorsun
zaten 4 yıllık eğitimin ilk iki yılını başta bir yerde aldığın için seni 3'üncü sınıftan başlatıyorlar
dolayısıyla 1 tane ve 4 yıllık diploman oluyor

ve askerliği kısa dönem yapıyoruz.Teşekkürler :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.sınıftan direk başlayamazsınız bazı bölümlerde. 1. ve 2.sınıftan alttan görmediğiniz dersleriniz çoksa onları vermeden 3.sınıfa geçemezsiniz...