USB Girişi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: USB Girişi

Holiganguc link' Alıntı:
Çakmak yanındaki USB girişi Necvox varsa çalışmıyor mu? Yada çalışıyorsa nasıl kullanılıyor?
Calisiyor biliyorum
Ekrandan usb secince cikmasi lazim.

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

bulent_tnt link' Alıntı:
Calisiyor biliyorum
Ekrandan usb secince cikmasi lazim.
Yok Bülent hocam benim torpidoda necvox'un USB girisi çalışıyor lakin çakmak yanındakini necvox'un görmüyor.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşke bende bu başlığı 1 hafta önce görseydim. Boşu boşuna çakmak girişinden USB elektrik almayı sağlayan adaptörden aldım. Oysaki iphone kablosu ile USB den şarj oluyormuş. Aldıktan sonra fark ettim.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Holiganguc link' Alıntı:
Yok Bülent hocam benim torpidoda necvox'un USB girisi çalışıyor lakin çakmak yanındakini necvox'un görmüyor.
Tam emin degilim ama arkadasin arabada orayi kullaniyodu sanki sorar haber veririm bi ara

enduruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Keşke bende bu başlığı 1 hafta önce görseydim. Boşu boşuna çakmak girişinden USB elektrik almayı sağlayan adaptörden aldım. Oysaki iphone kablosu ile USB den şarj oluyormuş. Aldıktan sonra fark ettim.  :)

İşte tam bu yüzden sordum. Ucuz çin malı çakmak adaptörlerine güvenmiyorum. Aşırı ısınıyorlar, sigortaya zarar verebilirler. USB meselesine aslında aklım yatmıştı, normal 5 Voltluk olması lazım diye. Ama işimi sağlama almak için yine de sorayım dedim. Standart bir USB kablosu ile artık PSP, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi vs uyumlu herşeyi şarj ediyorum.

emre52emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emre-onder.com

Herkese merhaba aracımdaki usb girişine telefon bağladığımda otomatik icindeki tüm muzikleri görüp çalmaya başlıyor fakat bir usb bellek taktıgımda icindeki muzikleri gormuyor ve herhangi bir işlem yapmıyor daha önce deniyen yada usb bellek ile müzik dinleyebilen biri varmı. Cevaplarınız için şimdiden teşekkurler

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emre52emre link' Alıntı:
Herkese merhaba aracımdaki usb girişine telefon bağladığımda otomatik icindeki tüm muzikleri görüp çalmaya başlıyor fakat bir usb bellek taktıgımda icindeki muzikleri gormuyor ve herhangi bir işlem yapmıyor daha önce deniyen yada usb bellek ile müzik dinleyebilen biri varmı. Cevaplarınız için şimdiden teşekkurler
araca taktıgınız usb yi tekrar kontrol edin problem olabılır

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Belleğe normal format atın (hızlı değil), sorun çözülecektir muhtemelen.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emre52emre link' Alıntı:
Her zaman USB bellekten müzik dinliyorum. Lakin dandik eşantiyon bazı bellekleri araçlarımız tanımayabiliyor. Standart başka bir bellekle deneyin, çalışacaktır....

emre52emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emre-onder.com

iki farklı usb bellek denedim hızlı format asla tercih etmem ama içindeki mzikleri gormedi 16gb transcend marka usb ve 1gb toshiba marka usb bellek ile denedim belki NTFS yerine FAT32 ye ayarlarsam formatlarını göürür denemem gerek en kötü iszin kullandıgınız marka bir usb bellek alırım. Cevaplarını icin tesekkur ederim