Üst kapak contası değişti.Buji kablolarım gitti:( dikkat edin

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar bu konuda size daha öncede danıştım aracmın motorunun üst kapagı arsından yağ sızdırıyordu.dün gittim 30tl üst kapak contası aldım.ustaya götrdüm güzelce temizledikden sonra montaj yaptı.ancak yola cıktım eve gelirken aracımın gaza bastıgımda benzin bitiyormuş gibi salladıgnı gördüm.tekrar gittim bujilerin içi yağ olmus dedi.temizlendi yine aynısı oldu.enson bobini değiştirdi oda olmadı en son buji koplaları değişti sorun düzeldi..30 tl lik bi arıza arkadaslar oldu bana 130 tl :mad:
aracınızın kesinlikle başında durun bu gibi durumlarda.
30tl conta
60 tl buji kabloları
40 tl işçilik

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Sen 130TL ile kurtarmışın. Ben hiç anlatmayım o zaman:D

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala sinirliyim ama. ustayla tartıştım.dün yokdu şimdimi arıza yaptu bu dedim bu arabaların ne zaman arıza yapacagı hiç belli olmaz arkadaşım diyor kudurdum ya:mad:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar bu konuda size daha öncede danıştım aracmın motorunun üst kapagı arsından yağ sızdırıyordu.dün gittim 30tl üst kapak contası aldım.ustaya götrdüm güzelce temizledikden sonra montaj yaptı.ancak yola cıktım eve gelirken aracımın gaza bastıgımda benzin bitiyormuş gibi salladıgnı gördüm.tekrar gittim bujilerin içi yağ olmus dedi.temizlendi yine aynısı oldu.enson bobini değiştirdi oda olmadı en son buji koplaları değişti sorun düzeldi..30 tl lik bi arıza arkadaslar oldu bana 130 tl :mad:
aracınızın kesinlikle başında durun bu gibi durumlarda.
30tl conta
60 tl buji kabloları
40 tl işçilik

Gecmis olsun kardesim,gercekten basit bir isin hatali ellerde maliyeti...
keske kendin yapaydin zor bir is de degildi....
;)

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi dahaki sefere kendim değiştircem.izlerken öğrendim zaten. usta çok önemli bu işlerde gerçekden.

ama üst kapak contası değişti motoru benzinle yıkattıktan sonra süper oldu arkadaşlar.yağ kaçağı felan kalmadı.