üstadlar aklıma deli bi fikir deldi ne dersiniz...!

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bu gun istanbulda biryerle görüştüm kalan paramıda oraya vermeyi düşünmeden sizin görüşlerinizi almayı düşünüyorum ne dersiniz...!

bmw e39 5.25 turbo

aşağı yukarı 10,000tl ye mall oluyo
sonuç:
250-300 bg

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e39 lar güzel makinalar ama acele etmeden bayagı bır araştırmanızı tavsiye ederim , cünkü fiyatından dolayı bayağı el ' e düştü ... O kasalar mantar hale geldi bu yüzden ondan fazla oynanmamış kazasız bir makine bulmanız iyidir :) hayırlısı olsun ..

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustad benım arabamda oyle tek yapmak ıstıyorum onu sızın dusuncelerınız lazım bana

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç girme bence...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tuning işi farklı, Burada kim ne dese boş.. Bence BMW veya tuning forumlarını dolaşıp, bu işi yapanlarla görüş.. her arabanın huyu suyu farklı. En iyi deneyen bilir. burda 20 kişi yapma der, yaparsın 10 numara olur.. 30 kişi yap der, yaparsın elinde kalır :) garantisi yok.

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tuning işine girdiğin zaman aracına ne yüklersen yükle, birkaç ay sonra yetersiz kalacak ve yeni yüklemeler arayacaksın. Sınırı yok bu işin. Ama verdiği keyfe paha biçilemez. :)

asi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bu gun istanbulda biryerle görüştüm kalan paramıda oraya vermeyi düşünmeden sizin görüşlerinizi almayı düşünüyorum ne dersiniz...!

bmw e39 5.25 turbo

aşağı yukarı 10,000tl ye mall oluyo
sonuç:
250-300 bg

slm e39 bmw aldıysan hayırlısı olsun yok almadıysan iyi düşün derim. bunu söylememin sebebi ben 520i aldım kullandım öle keyifli ki tadına doyum olmaz. senin maddi durumunu bilemem ama bildiğim birşey var bu aracın karnını doyurmak mesele ne olursa olsun yakıyor. modifiye işine gelince bunun sonu yok öyle bir araç oljinal olmalı bence