Üye ihraçları...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten onu anlamakta güçlük duyuyoruz ya... internette bir sürü forum var çoğuna üyeliğim bulunuyor çoğunda 0-100 denemeleri veriyor adamlar ama burada onları yayınlamak bile yasak...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İhraç edilen üye için konuşmuyorum, genel konuşuyorum. Açılan hiç bir konuda direk art niyet aranmadı ve aranmıyor. Sistematik şekilde açılan başlıkların ve yorumların tümünü okuyup, yorumladığınızda ise direk olarak art niyet görüyorum. Örnek olarak "HONDA Hayat Onda" başlığını verebilirim ilk aklıma gelen. Ne bir bilgi var, ne bir deneme var içersinde. Haber, Bilgi, tecrübe vs. niteliği taşıyan hiç bir şey yok konuda. 14 adet honda resmi olan bir konu. 1 cümle yazı dahi yok. Kusura bakmayın da burası Honda forumu olsa dahi böyle boş bir konuya izin verilmezdi.

Konuyu sadece örnek olarak ilk aklıma geldiği için verdim. Diğer konuları da istenilirse örneklendirebilirim ama gerek yok. Bakın buranın Opel forumu olduğunu vurgulamama gerek yok ama zaten başka marka araç sahibi kişilerin kendi araçları hakkında açtığı konulara müdahale etmeyip, yorumda bulunuyoruz zaten. Genel bir otomobil forumu olmadığımız gerçeğinden yola çıkarak, başka marka bir aracın reklamını yapmak yerine, o araç hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz lakin, daha doğru bilgiyi o araç markasının forumlarından daha hızlıca elde edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...