uygun fiyata orjinal astra j sport eksoz ucu aranıyor

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: uygun fiyata orjinal astra j sport eksoz ucu aranıyor

istanbulda gökhan arkadaşımız orijinalin aynısından yaptırmıştı. hatta sanırım odak opel bu uygulamaları o egsozcuya yaptırıyordu. tek egsoz ve sadece ucu  olduğu için fiyat makul olur.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
istanbulda gökhan arkadaşımız orijinalin aynısından yaptırmıştı. hatta sanırım odak opel bu uygulamaları o egsozcuya yaptırıyordu. tek egsoz ve sadece ucu  olduğu için fiyat makul olur.
O egzozcuya ulaşma şansımız var mı :(

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
yanlızca egsoz ucu ile olmuyor, tampon altı eteği almanız lazım. haa bazı arkadaşlar  makasla plsatiği keserek egsoz yuvası açıyor ama o da fare kemirmiş gibi oluyor haberiniz olsun. titizseniz çok batar gözünüze
Makasla kesilmiyor dişçilerin kullandığı gibi ucu yuvarlak makinası var onunla kesilip zımpara ve eğe ile düzeltildi orjinalinden hiç farkı yok benim açtığım konudan bakabilirsiniz ama bazı yerler falçatayla kesiyorlarmış ustasını bulmak işin hakkını verene yaptırmak lazım.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Açık arttırmada 200-250'ye kadar yolu var Ali abi.  :)
Ben baya uygun fiyata vermiştim.  :)
Hırsızlar hava yastığından sonra bizim uçları da çalmasınlar :)
Geçen gün egzozcunun önünden geçerken orjinale benzeyen gördüydüm onu takıp orjinali açık arttırmayla satayım o zaman açılış 200tl  :D :D

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Makasla kesilmiyor dişçilerin kullandığı gibi ucu yuvarlak makinası var onunla kesilip zımpara ve eğe ile düzeltildi orjinalinden hiç farkı yok benim açtığım konudan bakabilirsiniz ama bazı yerler falçatayla kesiyorlarmış ustasını bulmak işin hakkını verene yaptırmak lazım.

o zaman çok güzel. orijinal gibi oluyorsa sıkıntı yok bu forumda bazı arkadaşların tampon etekleri  kötü işçilikle kesilmişti.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
O egzozcuya ulaşma şansımız var mı :(

eski konulardan bulunabilir. arkadaş gökhan sarıoğlu.  nicki gök55 ti sanırım

radyoloji014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar odak zaten forum üyelerine 160 liraya veriyor az daha aşağıya verse burda konu açmaya bile gerek duymazdım açık artırma olayları falan boş 200 tl de kimse 2.el eksoz ucuna vermez..odak eksoz ucunu içi boş olmayandan olacak orjinalini 120-130 a verse peynir ekmek gibi satar zaten şahsi fikrimdir tabi bu.şimdiye dek çoktan taktırmıştım..saygılarımla..

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Egzos uçlarını kendisi özel olarak yaptırıyor. Hiçbiri araçların üzerindeki gibi orjinal değildir. Orjinalini komple egzosla birlikte satılıyor. Sadece uç satmıyorlar. Bunun içinde baya para isterler. O yüzden orjinal Egzos uçlarının fiyatı yüksek olabilir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Odak Egzos uçlarını kendisi özel olarak yaptırıyor. Hiçbiri araçların üzerindeki gibi orjinal değildir. Orjinalini komple egzosla birlikte satılıyor. Sadece uç satmıyorlar. Bunun içinde baya para isterler. O yüzden orjinal Egzos uçlarının fiyatı yüksek olabilir.

+1

radyoloji014 link' Alıntı:
Arkadaşlar odak zaten forum üyelerine 160 liraya veriyor az daha aşağıya verse burda konu açmaya bile gerek duymazdım açık artırma olayları falan boş 200 tl de kimse 2.el eksoz ucuna vermez..odak eksoz ucunu içi boş olmayandan olacak orjinalini 120-130 a verse peynir ekmek gibi satar zaten şahsi fikrimdir tabi bu.şimdiye dek çoktan taktırmıştım..saygılarımla..

Odak'ın 160 TL'ye sattığı egzoz uçları, kendileri için Türkiye'de üretilen ürünler.
Sıfır orijinal egzoz ucunu 160 TL'ye almanızın imkanı yok.
Benim aldığım replica Irmscher egzoz uçlarının tanesi bile 125 TL'ye satılıyor.  :)

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
+1

Odak'ın 160 TL'ye sattığı egzoz uçları, kendileri için Türkiye'de üretilen ürünler.
Sıfır orijinal egzoz ucunu 160 TL'ye almanızın imkanı yok.
Benim aldığım replica Irmscher egzoz uçlarının tanesi bile 125 TL'ye satılıyor.  :)

+1