Uzun bekleyişten sonra ben de kavuştum bu güzel arabaya...

wolkanozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Uzun bekleyişten sonra ben de kavuştum bu güzel arabaya...

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah  :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlısı olsun

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Buün garaj da nxt cila yaparken arkadan beyaz bir edition geçti saat bir gibi
Sizdiniz galiba görmediniz beni:)

ttt35 link' Alıntı:
wolkanozcan link' Alıntı:
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah  :)
polaryus link' Alıntı:
tomacco link' Alıntı:
şimdiden hayırlı olsun.
Source link' Alıntı:
Hayırlı olsun kazasız belsız sürüşler.
sahinakpul link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun :)
sahinakpul link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun :)

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Buün garaj da nxt cila yaparken arkadan beyaz bir edition geçti saat bir gibi
Sizdiniz galiba görmediniz beni:)

Hakan hocam dün misafirlerim de vardı. Devamlı girdim çıktım ama saati hatırlamıyorum. Dün gece epey test ettik aracı eşimle. Gece gündüz dolaştık gibi oldu. O arada görmüş olabilirsiniz. Ben de aracı tanımaya çalıştığım için görememişimdir sizi, kusura bakmayın. BUJ plaka sizin sanırım. Sizi gördüğüm frenede basarım emin olabilirsiniz. Görüşmek üzere.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
kaan bey hayırlı olsun.kaça aldınız acaba aracınızı ve hangi renk.aracın gidişatı ivmelenmesi nasıl.kasa ağır kalıyo mu.bende astra alıcam şu an araştırma safhasındayım.sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olcam.şimdiden tşk

Öncelikle teşekkür ederim. Ben 38.300 e aldım haziran liste fiyatından. Beyaz renk ancak bekledim 20 gün. Aracın ivmelenmesi özellikle bu ağırlıkta bir araba için 1.viteste kalkış bence çok başarılı. Yakıtın önemli olmadığı zamanlarda 2.viteste de bu ağırlıktaki bir çok araçtan iyidir bence. Ben dün biraz test ettim. Kırmızı ışıkta özellikle, üzmüyor yani. Ben hız yapmam ancak önce kalkıp sağ şerite geçmek önce ki küçük corsada biraz zordu, bunda ise ilk denemem de bunu rahatlıkla başarabildim. Beklentileriniz çok seri araç olsun gibi birşeyse bilemem sizi tatmin edermi? Ancak şunu da ilave ediyim, 1.2 corsa kalkışlarda daha hızlı gibi sanki. Çünkü 800 kg bir araç. Bu da 1400. Araç 110 -120 kmlerde hiç de hactback araçlar gibi değil. Sanırım bunda lastiklerin kalınlığı ve en önemli Watt bağlantılı arka süspansiyon etkili. Bunlar çok büyük artılar gerçekten. Sürüş keyfini zaten anlattım. Allah herkese bunun en fulllerini nasip etsin.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun.Nasipse aynısından 3-4 aya kadar bende almak istiyorum.merak ettiğim enjoy pluslardaki hareketli kol dayama sistemi editionlarda standartmı?Varmı mesela sizin araçta?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

onur1982 link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun.Nasipse aynısından 3-4 aya kadar bende almak istiyorum.merak ettiğim enjoy pluslardaki hareketli kol dayama sistemi editionlarda standartmı?Varmı mesela sizin araçta?

Hareketli kol dayama derken? Kol Dayama var araçta, ancak hareketli kol dayama mı bilmiyorum. Enjoylarda park freni olduğu için farklı olabilir. Açıkcası farkı tam bilmiyorum. Enjoy olan arkadaşlar daha iyi bilirler.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun. Yaşadığınız duygular çok güzel...

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hareketli kol dayama da mekanizma öne geriye dogru hareket edebiliyor. ayrıca alttaki mandala bastıgınızda yukarı dogru açılıp eşya koyma gözü ortaya çıkıyor. sizinki de böyle mi. kol dayama varsa farklı olacagını zannetmiyorum

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
hareketli kol dayama da mekanizma öne geriye dogru hareket edebiliyor. ayrıca alttaki mandala bastıgınızda yukarı dogru açılıp eşya koyma gözü ortaya çıkıyor. sizinki de böyle mi. kol dayama varsa farklı olacagını zannetmiyorum
Aynen Metin bey bahsettiğiniz gibi bir sistem.ileri geri kayması çok orijinal gelmişti bana ve araştırdım bir türlü editionda ne durumda diye bulamadım.bu hafta kavuklarda işim var umarım öğrenebilirim.