Uzunlara Ayrı Ampül Kısalara Ayrı Ampül ?

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xxxx

Son düzenleme:

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Benimde Astra H Enjoy"um Var Serviste Beyaz Ampul Far Setini Sordum 300 Tl Dedi Höh Demişim Nasıl Bi Fiyatsa
Bende Almak İstiyorum
http://www.hepsiburada.com/bluevisi...ls.aspx?productId=otm011196&categoryId=264114
Bu Lİnktekini Beğendim 2 adet Gönderiliyor 3 Set isticem (6adet) Sis Kısa Uzun Hepsine Olur Sanırım ? Birde Zararı Olurmu Kablo Tesisatı İle İLgili Acaba Yardımcı Olursanız Sevinirim

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende O İlana Bakmıştım.Fakat Bir Önceki Konumda hott_buzz Nickli Arkadaş
role degıstırmek felan gerekır herlde bunun ıcın.. Dedi Ama Bilen Birisi Var İse Yardımcı Olabilirmi ?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
H7 ampullerde uzun ve kısalar ayrıdır.

İlla beyaz ampül alacaksanız lütfen ucuza kaçmayın. Phillips diamondvision, crystalvision veya osram Hyper/Mega serilerinden alın. Misal: http://www.hepsiburada.com/osram-h7...x?productId=otso10200165009&categoryId=264114

Ayrıca uzunları beyaz yapmanın da çok bir anlamı yok, sarı bırakırsanız siste ve yağmurda uzun yolda önünüzü görebilirsiniz.

Son düzenleme:

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hımm Sadece Kısalara Yeter Diyorsunuz ... Ya 1-2 Ay İçinde Xenon Alacağım İçin Şimdilik İdareten Alıcam.Orjinal Ampüllerimin Uçları Yanık Fazla Yanmadan Almam Gerek.Ayrıca Bunlar 100W Olduğu İçin Kablo Tesisatına Herhangi Bir Zararı Olurmu ?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Phillips veya Osram 100W değil, orjinali ile aynıdır.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki 100W Çok Zararı Olurmu ? Osram Veya Phılıps Bana Pahalı Geliyor.O Yüzden Almak İstemiyorum.Birde Aldığım Zaman İstediğim Görüntüyü Vermesse Hayal Kırıklığına Uğrayıp Paramın Boşuna Gittiğini Düşünücem ...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çok olur tabi, normalin iki katı akım çekiyorlar neredeyse. Bizim patronun Volvosuna takmışlar bir ara, plastiği erittiği için tüm farın değişmesi gerekti.

Ayrıca şimdiden söyleyeyim, "xenon gibi" olacağını düşünüyorsanız baya bi hayal kırıklığı yaratacaktır.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta 100 luk almayın sakın arastırın bıraz netten fazla akım fazla zarar...