V E C T R A C ' Ler Buraya

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Arkadaşlar birbirimizi üzmeye değecek bir konu yok sanırım. Tartışmayı bilgi/tecrübe paylaşımı olarak tadında bırakalım. Kapatalım derim.

Son düzenleme:

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden dalga geçiyorsunuz Serkan abi?Size yakışıyor mu?Gerçekten soruyorum..

Ben herhangi bir kriter, makam, ideoloji lideri, kanaat önderi vs. olmadığım için dilediğim zaman dilediğim insana hakettiği şekilde davranabilirim forum kuralları çerçevesinde...Neden diye soruyorsan cevabı önce kendinde aramalısın ;)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
serdar boşwer sen o 109 u düzel egzos ve hava filtresinle beygir falan alınmaz. bunlar afaki şeylerdir, orda 109 yazması seni daha cok bu konularda bilgisiz durumuna düşürür.

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben herhangi bir kriter, makam, ideoloji lideri, kanaat önderi vs. olmadığım için dilediğim zaman dilediğim insana hakettiği şekilde davranabilirim forum kuralları çerçevesinde...Neden diye soruyorsan cevabı önce kendinde aramalısın ;)

Forum size bu yetkiyi veriyor diye sınırları sonuna kadar zorlamanın gereği yok bence ama Tamam Serkan Abi özür dilerim kusur görme...Haddimi de terbiyemi de aştım..Yanlış yaptım.. ;)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdar boşwer sen o 109 u düzel egzos ve hava filtresinle beygir falan alınmaz. bunlar afaki şeylerdir, orda 109 yazması seni daha cok bu konularda bilgisiz durumuna düşürür.

Vallaha ben dynonun yalancısıyım...Egzoz headers prof buji -Cold air intake (Ucunda yağsız Açık filtre) Kat iptali, düz boru, son susturucu ...Torku da beygiri de arttırmış...Zaten standartı 105 hp diye çıktı serviste bunlar 4 hp katsın yani ;)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
hehe hayırlısı olsun ölçtüyseniz. bide bi çıkayım bendede vardır egzoz ve filitre var ya bendede :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha ben dynonun yalancısıyım...Egzoz headers prof buji -Cold air intake (Ucunda yağsız Açık filtre) Kat iptali, düz boru, son susturucu ...Torku da beygiri de arttırmış...Zaten standartı 105 hp diye çıktı serviste bunlar 4 hp katsın yani ;)

Bu söylenenler çok genel laflar. Ayrıca headers takıpta yazılım yapmadan gezersen +4 değil -4 alırsın anca. Fakir karışım olur yanlış sallamıyorsam eğer. Prof buji nedir ?? Yokmu markası modeli ?? Cold air intake yine çok genel bi ifade. Tamamen internetten alınmış cümleler gibi. Onun yerine K&N kutu içi veya Green kutu içi taktım desen daha inandırıcı olurdu. Veya fotograf falan olsa, kendi aracıyla ilgili zaten hiçbir fotograf görmedim ben...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada 110 beygir :D öyle böyle deil 110 beygir azmı? azdırırmı? 109 da az değil arkadaşla dalga geçmeyin??

bohemi google da ara gardaş :D

kıymamı çektircen filtreden gardaş :kop:

Son düzenleme: