V E C T R A C ' Ler Buraya

canaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c sahibi arkadaşlar bir sorum olacak teknik servis bölümünde sordum ama 1 haftadır hiç yanıt alamadım bizim arabaların krom üst cam çerçevesini gördüm bi vectra c de çok hoş durmuş bmw ve yeni passattaki gibi bilen duyan varsa bi bilgilendirse yalnız yan cam çıtası değil ön kapıdan tavana ordan arka kapıya kadar olan kısımdan bahsediyorum.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
bende öyle bişe arıyorum ya çok güzel duruyor citten bilen biri varmı onu yada resim fln nasıl durur acaba ama çok güzel bir ayrıntı o arabaya baya bir güzellik katıyor

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6we3.jpg

buda benim yakışıklı O şimdi asker :) :)

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c sahibi arkadaşlar bir sorum olacak teknik servis bölümünde sordum ama 1 haftadır hiç yanıt alamadım bizim arabaların krom üst cam çerçevesini gördüm bi vectra c de çok hoş durmuş bmw ve yeni passattaki gibi bilen duyan varsa bi bilgilendirse yalnız yan cam çıtası değil ön kapıdan tavana ordan arka kapıya kadar olan kısımdan bahsediyorum.
VARSA ÖYLE Bİ ŞEY GERÇEKTEN ŞIK DURABİLİR BİLGİSİ OLANLARDAN HABER BEKLİORUZ...

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde burdayız

canaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gerçekten bu üst cam çıtasına taktım çünkü takılmış halini gördüm açıkmavi vectra da eğer ters yönden gelmeseydim durdurup soracaktım ama olmadı. benim 2 düşüncem var 1. bursa da bu krom işini yapan yerler var oraya özel olarak mı yaptır dı acaba 2. krom folyolar var yapışkanlı ondan alıp kendini mi yaptı ? bizim makinalar kalıplı olduğundan çok şık duruyor bi yardım edin de bulalım şunu görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geldim tamam sakin olun !!! :D:D:D