vakumlu kaporta tamiri

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ist kartal yakılarında boyasız vakumlu kaporta tamiri yapan neresi var çok acil önemli bi de auto king'e gitsem çok mu tuzlu olur?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
tavanda 2 ufak çöküntü var ışıkta belli oluyor bende düşnyrm ama ufak diye bekltyrm

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskonuz varsa oto kinge gidin. internetten oto zenith i bi araştırın kartal tarafında yerleri var mı bilmiyorum. ama oto kingte çok fazla sıra var iki hafta sonraya falan ancak randevuda verebilirler.
bir de dr. vinly diye bi yer var onlarında yerleri nerdedir bilemiyorum.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
kaskonuz varsa oto kinge gidin. internetten oto zenith i bi araştırın kartal tarafında yerleri var mı bilmiyorum. ama oto kingte çok fazla sıra var iki hafta sonraya falan ancak randevuda verebilirler.

Yeliz abla,bu göçükleri vakumla çekerken boya çatlarsa boyamak zorunda kalınıyormuş,ne derece doğru bu ? Boya çatlama olasılığı yüksek mi ?

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tüm sigorta şirketlerinde var mı bu auto king yoksa bazılarında yok mu ?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta poliçenize ve kapsamına göre değişir. Poliçenizi okuyun orada yazar.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet poliçede yazar. çalınan opelimin tavanda vardı 6 cm çapında maslakta boya çatlamadan yaptılardı... çatlama olasılığı tabiki vardır sormk lazım... fotolarını çek sonra satarken kasko araştırmasında mini hasar olsada çıkar mide bulandırır taklalımı diye...

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet poliçede yazar. çalınan opelimin tavanda vardı 6 cm çapında maslakta boya çatlamadan yaptılardı... çatlama olasılığı tabiki vardır sormk lazım... fotolarını çek sonra satarken kasko araştırmasında mini hasar olsada çıkar mide bulandırır taklalımı diye...

evet haklısınız..