Vatandaş pompayı eline alacak, depo daha ucuza dolacak

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki kola makinesi sistemi olur parayı atarız benzini sec doldur:)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sistem arkadaşların dediği gibi işliyor, önde ödüyorsun sonra dolduruyorsun, 3,5 tl için ben tercih ederim sahsen, benzinci de personel kalmassa bedava yıkama olayıda sona erer artık...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herşeyi makinalar yaparsa işsiz kalan aç insanlar da başka şeyler yapar. Sanayisi gelişmiş olan ülkelerde kanunsuzluklar da artıyor.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası ben sevinirim hem indirimden dolayı hemde pompacıların tutumundan dolayı.Her benzinciye girişimin 3ünden birisinde bir pompacı ile papaz oluyorum.Tabiri caizse öküz gibi açıyorlar kapakları,eski arabamın yayını kırmıştı bütün günümü yedi sanayide...Onun dışında düzleme mantığıyla dolan depo iki kere atmasına rağmen dayıyor yakıtı kaç kere taştı,günde 3-4 kere sildiğimi hatırlıyorum 2-3 gün boyunca yazın paso terleme yapıyordu deponu kenarından akıyordu.Cidden sevinirim ben bu işe sırf bu yüzden.Başka bir tanıdığımında benzin depo kapağını kırmıştı pompacı örnekleri çok ....

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pompacıların gayri insani tavırlarından bence çok şikayetciyim bazı semtlerin büyük firmaları haric hepside aynı

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kaç defa kavga ettiğimi hatırlamıyorum inanın.Bir kaçında şeflerine şikayet ettim,onlarında pompacılardan aşağı kalır yanı yok :) O pompa kapağı ile alakalı masrafımıda karşılamadılar işte en çok bu sebepten sevinirim :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
okadar ıstasyon calısanı neolcak pekı? zaten osıstem ıslemez burda

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda da kendimiz depoyu dolduruyoruz .sistem söyle isliyor hangi akaryakiti alacaksaniz o pompaya yanasiyorsunuz ve normal bir sekilde istediginiz kadar dolduruyorsunuz.doldurdugunuz pompada numara var ardindan kasaya gidiyorsunuz ve doldurdugunuz pompa numarasini söylüyorsunuz ve kasadaki görevlinin önündeki ekranda pompa numarasi ve kac lira oldugu yaziyor örnegin 20 euro, istediginiz sekilde ödüyor yolunuza devam ediyorsunuz..

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana çok pratik gelmedi,hatta ürküttü.Doldurup kaçmanın önüne geçilen sistemi koyarlar buraya kadar güzelde;ben hala metrolarda at parayı al krakeri makinelerini uzun uzun inceleyenleri izliyorum.Sonra parayı atıp 3 adım geri çekilip ikinci hamleyi düşünenleri.Bu kola makinelerinde risksiz ama konuşulan şey benzin pompası!!! Ağızda yarım izmarit söndürmeden başında durup ödemeyi yaptıktan sonra taşıranlardan,benzin geliyormu diye eğilip bakana kadar çıkmyacaklarını kim garanti edebilir.Şakalaşmalar başlar,nasılsa parasını verdim deyip yolcu koltuğundaki arkadaşına tabanca gibi uzatıp dekman deyip100 gr. ateşlemeyeceğini kim garanti edebilir.Yada dizelle,kurşunsuzu karıştırmayacağını.Bunuda buraya şimdiden yazıyorum haber bültenlerinde konu başlıklarıda gözümde canlanıyor.(Ben hatırlıyorum ki yıllar evvel deponun dolup dolmadığına emin olmak için kibrit çakıp bakan olmuştu.)
Bu sistemin faaliyete geçtiği her istasyondan uzak durmak birincil görevim olacaktır.
Ayrıca 50 lt. 1 lt. jesti bu riskin bedeli için çok cılız ve pompacıların karda kışta asgari ücrete ev baktıklarını hesaplarsak.1 lt. kar edicem diye bir aileyi aç bırakmak vicdansızlık olur.
sevgiler saygılar