Ve Lpg'deki ilk depo bitti..

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ve Lpg'deki ilk depo bitti..

Açık söyleyeyim, 10 tane uyumlu aracım olsa Vallahi birine takmam Atiker'i (zaten takmadım da)... Belki fiyat açısından en uygun demişlerdir, yoksa Tofaş dahil hiçbir markaya fiyat hariç en uygun kit Atiker değildir diğerleri varken. Fiyatlar aynı olsa kim BRC, Landi, vb. varken Atiker takar?  Ben sadece sebebini bilmediğimiz için bunu söyleyen ustayı yargılamayalım istedim hepsi bu:) Sevgiler

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=REC link=topic=8511.msg193828#msg193828 date=1373025013]
Açık söyleyeyim, 10 tane uyumlu aracım olsa Vallahi birine takmam Atiker'i (zaten takmadım da)... Belki fiyat açısından en uygun demişlerdir, yoksa Tofaş dahil hiçbir markaya fiyat hariç en uygun kit Atiker değildir diğerleri varken. Fiyatlar aynı olsa kim BRC, Landi, vb. varken Atiker takar?  Ben sadece sebebini bilmediğimiz için bunu söyleyen ustayı yargılamayalım istedim hepsi bu:) Sevgiler
[/quote

Ya tabıkı orada belkı bır dıl surcmesı yasamıs olabılırım yanlış anlaşılmak ıstemem malum senınde gorup duydgun gıbı forumalrda gercı bızde yokda coksukur atıkerın adamları uye olup yok ole yok bole mılletı kandırıp cekıyorlar kendı taraflarına ona bınahen soylemıstım ve tamamen yazdıklarınada katılıyorum 045thumbsup 045thumbsup

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel değerler tebrikler. 14alkiss

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Evet arkadaslar lpg deki ilk depoyu bu sabah bitirdim sonuc nazar deymesin mukemmel diyebiirim hatta mukemmel otesi..
Shell otogazdan 85 tl ye depoyu fulledim 35 litre civari yaptigim km 447 istanbul ici 100%30 sehir ici trafik hali gerisi akici cevre yollari e5 ve tem yaklasik kmde 19 kurusluk bir tuketim ben sonuna kadar tatmin oldum simdi sehirdisinda kac km giderim 500km gorucem herhalde bu arada 6.3 l ortalama ve 47 km hiz ortalamam var..taktiracak arkadaslara tek kelime hic dusunmeyin..
447 km nin hepsini lpg ile mi gittiniz araç ısınana kadar benzine gittiğiniz km yi düştünüz mü  questionnn

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
447 km nin hepsini lpg ile mi gittiniz araç ısınana kadar benzine gittiğiniz km yi düştünüz mü  questionnn

Hadi 7 sini dustum :):) Sakası bır yana benım araç 100 metrede falan alıyo kendını gaza hıc bır sıkıntı yok.. yanı..

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değerler tek kelime ile mükemmel, valla insan araçtan bu yakıt tüketimi ile 2 kat fazla keyif alır.

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle binin araciniza degerler guzel.benim arac 1.4 T landirenzo evo turbo kit var uzun yolda ortalama yakit tuketimi 16-17 krs s.icinde ise 25-26 krs buluyorr lpg ile astra daha guzel
:)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Değerler tek kelime ile mükemmel, valla insan araçtan bu yakıt tüketimi ile 2 kat fazla keyif alır.

Kesinlikle oyle arabadan ınesım yok heryere arabayla eskıden bazı günler otobüs falan metroyla gıdyordum işe şimdi evin onunden bınıyrum iş yerıne ordan bınıyorum eve mükemmel anlayacagınız

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murat26 link' Alıntı:
güle güle binin araciniza degerler guzel.benim arac 1.4 T landirenzo evo turbo kit var uzun yolda ortalama yakit tuketimi 16-17 krs s.icinde ise 25-26 krs buluyorr lpg ile astra daha guzel
:)

Tesekkur ederıma aynen ben daha sehır dışı denemedim bakalım yakın bır zamanda tatle cıkıcam ne yakacak  bundan farklı dondgumde paylasıcam ıns.Sızınkınınde sehır dışı maşallahı var darısı bana:)

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Kesinlikle oyle arabadan ınesım yok heryere arabayla eskıden bazı günler otobüs falan metroyla gıdyordum işe şimdi evin onunden bınıyrum iş yerıne ordan bınıyorum eve mükemmel anlayacagınız

hangi kiti kaça taktırdınız ve taktıralı kaç km oldu acaba.tşklr