Vectıra b 2000 kasa park sensörü

kameraci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba ben opel vectıra B 2000 model park sensörü taktıran varmı nasıl oluyor tamponda sırıtırkalır diyorlar fotorafları olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama aracınızın renginde park sensörü taktırırsanız sırıtmaz bence..ama park sensörü takıldıktan sonra tamponun darbe emici özelliği azalıyor diye biliyorum tabi ki sizin kararınız saygılar..

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
önce çokda gereklimi onu düşünmek lazım taktıracaksanızda kaliteli bişey taktırmanız iyi olur araç rengindede olsa sonradan takılan sensörler sırıtıyor tamponda

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sensörlerin yeri böyle
parksensor.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tamponun direnci ne derece zayıflar bilmiyorum ama sensörlerin faydalı olduğu bir gerçek. Şöyleki bizim sokağımızda bol miktarda sokak köpeği mevcut, yazın sıcaktan, kışın soğuktan korunmak için sürekli araçların altlarına yatıyorlar, sokak sakinleri ile araları çok iyi olduğu için ne bizleri ne de araçlarımızı ciddiye alıyorlar, o nedenle ara sıra da olsa istemeyen ufak tefek tatsızlıklar yaşanıyor :(.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence park sensörü son derece gerekli heleki d segmenti araçlarda zaten kasa büyük park yerleri küçük ben çok faydasını görüyorum mesela park sensörsüz bir araç laırsam ilk yapacağım iş sensör takmaktır

sırıtma işine glince güzel bir işçilikle tampon delinirse tamponun renginde boyanırsa neden sırıtsınki bence ayrı bir hava katar ama illaki kaliteli bir marka alın yoksa sürekli en ufak şeyde öter durur veya hafif yokuşta kaldığın zaman geri geri gelirken bile yeri algılayıp öter sinir edebilir

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı renk olur da montajıda profesyonel olursa sıkıntı çıkmaz

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlız başlık çok iyi vectıra :) şaka bir yana park sensörünü astrada değilde vectrada baya bir hissetmeye başladım :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
park sensörü genelde geri lambası müşürüne bağlanır ki sadece geri vitese geçince aktif olsun diye. yoksa trafikte arkadan her yanaşan araca biplerdi :D

geri geri gelirken demiş zaten Uğur abi :).

Araç rengine boyanırsa gayet güzel olur.Sorun olmaz.Yalnız kaliteli bişey alın