vectra 2.0 aracımın piyasa degeri nedir sizce arkadaşlar??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mehmet bey epeydir yoktunuz, inşallah kötü bir şey olmamıştır. Tekrar aramıza hoş geldiniz.

mtgokduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş Bey, ben kamuda mühendisim, Tarım bakanlığının güneydoğu toplulaştırma projelerinde kontrol mühendisi görevim var ayın 15-20 günü kilisden başlayıp antep urfa diyarbakır mardin bingöl bitlis muş batman yapıyorum, haliyle iş güç derken hobi bitti gibi oldu neyse sene sonu artık biraz sakinledik...Artık arasıra da olsa girer laflarım...Birde Tarımdışı kullanım izinleri çıkıyor benzinlik ahır depo vs. işte ozaman çok uzun sürüyor geziler...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim 98 model vectra 15000 e cok iyi ve ucuz bi fiyat bence..ayrıca inancınız olsun ki 14500 e kadar veren oldu vermedim aracımı.yakından görünce zaten 98 99 model bir arac gibi dik duruyo modeline gore cok temiz ve 2000tl ye yakın bakımları yapıldı uzun zamandır sorunsuzca biniyorum Allah a şükür.sadece corolla almak için satmaya karar verdim pekde gönlüm yok aslında..bazen seytan diyor bbs jant tak hiç satma ama kısmet işi tabiki.. o yuzden 15000 den asagı vermiyorum..saygılar:)

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazım sen vectrayı antalyaya getir millet uçmuş durumda burda.. hiç bir özelliği olmayan dökük 97 gls için adam 15,500 fiyat istiyo hatta 96 cd içinde 16bin antalya oto pazarı tam bir facia... hatta abartmıyorum 97-98 doğanlara 13-14 bin çekenler var ve satılıyor :)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nazım senin araç kaç model. Ben 96 model için fiyat tahmininde bulunmuştum.

savaş abi doğru modelde tahminde bulundun..ben de mehmet gökduman abinin yaptıgı yoruma karşılık oalrak 98 model vectra için 15.000 tl ucuz ve iyi bir fiyat anlamında 98 modeli kastettim.benim aracım 96 model :)

nazım sen vectrayı antalyaya getir millet uçmuş durumda burda.. hiç bir özelliği olmayan dökük 97 gls için adam 15,500 fiyat istiyo hatta 96 cd içinde 16bin antalya oto pazarı tam bir facia... hatta abartmıyorum 97-98 doğanlara 13-14 bin çekenler var ve satılıyor :)

aciliyeti yok hasan abi corolla alıyım diye satmayı düşünüyorum ama pekde niyetim yok ama kısmet işi. ayrıca ne zamandır yoktun yeni görüyorum seni forumda. saygılar:)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saygıdeger arkadaşlar aracımı corolla almak için satmak istemiştim ama 2 gün önce corolla kullandıktan sonra kararım değişti vectramın yerini tutmayacak ve bugun 15.000 i görmesine ragmen satmaktan vazgectim.opelimin kıymetini bi kez daha anladım.. konu kapatılabilir teşekkürler:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence isabetli bir karar vermişsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...