Vectra 2,5 V6 Cdx Biturbo

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan arkadşım ellerine sağlık videoların hepsi çok güzel paylaşım için de teşekkürler

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
videolar güzel ama Türkiye'den hiç görüntü yok. trafiğe kapalı pistte çekip yollamak lazım aslında.. bunu iletelim forum yetkililerine ellerinde videolar varsa yayınlasınlar...

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectraları ne yapıyorlarmış, vectra ile neler yapıyorlarmış, gördüm şaştım kaldım...

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracı ilk defa bi kac sene once haftalık bi derginin verdigi tuning ekinde gormüstüm hatta baslıgını hatırılıorum MADMAX gibi bişidi hatta orda yazgdıgına gore daha dergiye cıkıcak resimleri cekmeye giderken bulusma noktasında arabanın yanında polis bekliomus:) adamlar yoldan gecerken bole bi alet gorünce durmus direk sanırım. hatta o dergide tamponun üstüne ayagını koymustu sahibi ole bi fotosu vardı :kop:.utanmasa yatak dosek atcak tamponda yatcak adam:kop: adamlar sıgdıramamıs biturboyu 10cm kadar tamponu uzatmıslar

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldukça fazla emek harcanmış ama araca başlık madmax doğru arkadaştan almıştım dergiyi adamın 5 yıllık oto show arşivi var. ev almıyor artık. taradık beraber. iyi bir şey çıkarsa eklerim yine....

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
oldukça fazla emek harcanmış ama araca başlık madmax doğru arkadaştan almıştım dergiyi adamın 5 yıllık oto show arşivi var. ev almıyor artık. taradık beraber. iyi bir şey çıkarsa eklerim yine....
arkadasın tam benim kafadan eger eski dergilerimi annem yok etmeseydi 2001den beri bende tutuodum ama su anda elimdeki en eski dergi 2003 yılının ocak ayına ait autoshow otohaber trtuning ve tuning türkiye yatagımın altı dergiyle dolu:D

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TuorAncalime' Alıntı:
arkadasın tam benim kafadan eger eski dergilerimi annem yok etmeseydi 2001den beri bende tutuodum ama su anda elimdeki en eski dergi 2003 yılının ocak ayına ait autoshow otohaber trtuning ve tuning türkiye yatagımın altı dergiyle dolu:D

Bende o yüzden yapamadım bir koleksiyon annem sağolsun bi bakıyorum toplamış atmış hepsini çöpe... artık evlenince başlayacam seriye :) :)

leon_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede 2.5 v6 cdx var auto. bende turbo taktırmak istesen bana bi tane yeter kaça mal oluracaba

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
leon_52' Alıntı:
arkadaşlar bendede 2.5 v6 cdx var auto. bende turbo taktırmak istesen bana bi tane yeter kaça mal oluracaba

benim kankada arıo 2,0 astraya takmak için su anda 480hp güç için ingiltereden bize verilen fiyat hersey dahil 5000paund civarı yani 15 milyar tabi bize o kdr güç lazım olmadıgı için arastırmalarımız sürüo. simdi fazla bi güç istiosan arabanın tüm aksamları güçlendirilmek zorunda turbo kit vs cok pahalıya gelio bu 5000paund içinde şasideki güclendirme vs hiçbiri yok sadece turbo kit. mesela altında 350hp (sallıorm) bi 2,5 vectra var o arabayı durdurabilmek için nerden baksan bi brembo lazım. bunun yanında 270hp (turbosuz) bi civic vti (agus'un arabası izmir draglarına gelenler bilirler) o kdr güçte aks kırabiliosa vectra için ne olur bilemiorm. sonuc olarak baya bi masrafa girersin. eger arabana harcıycak kadar cok paran varsa hiç düsünme yap derim. harika olur.:good: