vectra aaa

mustafa038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar vectra a2.0 gl aracımın calıştırmak istedigimde arac gaz vermeden calışıyor ve arıza lambası sönmedi benzinde ve lpg de aynı hiç sönmüyor ve aracımda 2 gündür den beri 40 50 km yaptım aracın yüreyen aksamında hiç bi problem yok gayet herşey normal ama arıza lambası devamlı yanıyor sönmüyor sebeb ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk ??

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
soket falan çıkmıştır büyük ihtimalle; gaz kelebeği; ve hava debimetresi etrafındaki kabloları iyice kontrol edin; müşürlere falan bakın; eğer birşey bulamazsanız tech1 cihazına bağlatıp arıza koduna göre hareket edersiniz...

mustafa038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halil bey hızlı cvp için tşk ederim hava debimetresi ve motor içi hertarafına baktık ama birşey göremedim yaklaşım 4 ay önce aracın bakımını yaptırmıştım buji buji kaploları gaz kelebe rolanti ayarı yag hava fitresi benzin fitresi her filan degiştirdim gaz vermeden tık mars ta calışıyor ama arıza lambasının sönmemesi canımı cıktıı ?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lambda sensoru olabilir....

mustafa038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun aracımı bilgisayara baglattım arıza ISI SENSÖRÜ cıkdı dedi usta BOSCH ISI SENSÖRÜ aldım taktık ama arıza lambası yine sönmedi tekrar bilgisayara baglattımızda yine ISI SENSÖRÜ gösteriyor usta başka birsey göstermiyor dedi elektirik tesisat da elden gecirdik hiç birşey cıkmadı sizce ilgilen arkadaşlar benim sorunum ne olabilir yardımlarını bekliyorum ??

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun aracımı bilgisayara baglattım arıza ISI SENSÖRÜ cıkdı dedi usta BOSCH ISI SENSÖRÜ aldım taktık ama arıza lambası yine sönmedi tekrar bilgisayara baglattımızda yine ISI SENSÖRÜ gösteriyor usta başka birsey göstermiyor dedi elektirik tesisat da elden gecirdik hiç birşey cıkmadı sizce ilgilen arkadaşlar benim sorunum ne olabilir yardımlarını bekliyorum ??

Kardesim ariza kodunu sifirlat yani sildir yeniden okut o kodu buraya yaz...
:confused:

mustafa038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta arıza ISI SENSÖRÜ ve sildini sylede tekrar arabayı calıştırdım ama arıza lambası sönmedi ve ISI SENSÖRÜ degişmesi lazım dedi kod numara filan vermedi ve degiştişrdik fakat arıza lambası sönmüyor ??

mustafa038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet lpgli neden????