Vectra arka bölümdeki elkt.soketi

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectraların arka koltuk diz bölümünde bulunan 12 volt soketleri kullanan varmı,kullanmak için aparata ihtiyaç duyuluyor mu oradan elkt.alarak yolculuk esnasında çay ,kahve yapılabilir mi ?:hıh:

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence olmazz dayanmaz o soketlerr eritir yada yakarr onun dayanıklılığını bilmek lazım yaa kanımca zorrrr :):):)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işe yarmasa koymazlardı gıbıme gleıyor ama buyuk bır ıhtımalle araba buzdolabaı cay mkaınası gıbı aletler ıcın yapılmıstır.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefon şarjı için devamlı kullanıyorum fakat kontak kapalı iken vekontağı ilk pozisyona getirince elektirik gelmiyor çakmaklıkta aynı illaki arabanın çalışması lazım ustama gidince sorayım kontak kapalıyken çakmaklığa direk elektirik verilebilirmi yoksa benim aractamı bi problem var ???? bilen varsa söylerse bende sevinirim

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arkadaki soketi telefon sarji icin kullaniyorum erime falan olmadi... arac cakmagina baglanabilen tum aletler kullanilabilir herhangi bi aparata gerek yok. bende de ayni sekilde kontak kapaliyken elektrik gelmiyo. eski 1.6 vectrada da ayni sekildeydi simdiki vectrada da ayni sekilde. yani sende sorun yok...

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamdır burak. anlamadığım arac stop halindeykende çok gerek duyulan bir işlev. tel şarj edeceğiz eee benzinmi yakalım neyse ben bi çaresini bulurum kontağın ilk devresinde 12v verebilirim tahmin ediyorum uğraşmam lazım

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence önce imza alanına ad soyad yazın yoksa banlanabiilrsiniz