Vectra b 1.6 triger değişim periyodu

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba
Vectra b x16xel motor 1998 model Aracın triger değişim periyodu nedir tam olarak? Yıl ve km olarak ? Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam abi
Sağol daha zamanı varmış 2013 de değiştim devirdaim ve kayışları. Daha 45.000 olmuş

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tamam abi
Sağol daha zamanı varmış 2013 de değiştim devirdaim ve kayışları. Daha 45.000 olmuş
Zaten bu işi sağlam bir şekilde yapmanın yolu devridaim ile yapılan set olarak değişim en güzelini yapmışsın.

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi bugün benim arabanın üst kapak bakımını yaptık su devirdaimi çalışmadı hararet yaptı... üst kapak contasından dediler açtık.645 tl masraf çıktı parça vs. sonra fark ettikki birde radyötordeki 3 lü fan müşürü bozuk bulamadım... değişemedim. fan 100 C yaklaşınca devreye giriyor kontağı kapayınca kapanıyor. daha önce istoptan sonra 2-3 dk daha çalışırdı ( süreden emin değilim) parçayı bulana kadar böyle kalırsa sorun olur mu ? yardım eder misiniz;?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi bugün benim arabanın üst kapak bakımını yaptık su devirdaimi çalışmadı hararet yaptı... üst kapak contasından dediler açtık.645 tl masraf çıktı parça vs. sonra fark ettikki birde radyötordeki 3 lü fan müşürü bozuk bulamadım... değişemedim. fan 100 C yaklaşınca devreye giriyor kontağı kapayınca kapanıyor. daha önce istoptan sonra 2-3 dk daha çalışırdı ( süreden emin değilim) parçayı bulana kadar böyle kalırsa sorun olur mu ? yardım eder misiniz;?

Kardeşim bu fan konusunda pek anlamıyorum ama sanırım sizin araçlar da bu fan işi kademeli olsa gerek. Burada bir kaç arkadaş bir tamir işi yaptı site içinde vardı araştırmak gerek. Kendi tamir etmişti.

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim bu fan konusunda pek anlamıyorum ama sanırım sizin araçlar da bu fan işi kademeli olsa gerek. Burada bir kaç arkadaş bir tamir işi yaptı site içinde vardı araştırmak gerek. Kendi tamir etmişti.

Teşekkür ederim Nadir hocam. Ben bir ay evde olmayacağım araba bi nevi evde yatacak gelince bakarım çaresine... Birşey daha üst subaplar değişti kapak rektefeye girdi lpg ayarı kaçtı ayar yaparken atiker servisi çok yakıyor dedi. Yeni olduğu için mi tam olmamış mı bilgisi olan var mı bu konuda