vectra b 2.0 gls full motor yapımı

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence 3.000.-TL gayet normal, geçenlerde Adapazarı Yılmar da tesadüfen birini gördüm 97 - 98 vectra b sinemotor yaptırmıştı ve yaklaşık 5.000.-TL ye malolduğuna kulak misafiri olmuştum. Uh be demiştim, bu nedenle 3 bin tl ye normal diyorum, hayırlı olsun.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b komple motor yapımı
yeni aldığım aracın motorunda sıkıntı vardı ve komple motor yapılması gerekiyordu.uzun suren araştırmalarım sonucunda en doğru yere yaptırmaya karar verdim.götürüp aracı teslim ettim motor sökuldukten sonra bana verilen parca listesi şu şekilde oldu
piston
sekman
ana yatak
.................
.................
bu parcaların tamamına 1550 tl.ödedim .işçilik ve rektefiye ücreti 1500 liraya mal oldu.bunun yanı sıra klıma calışmıyordu borularında kaçak vardı onlar yapıldı ama klıma yine olmadı klıma motorunun keçelerindede kaçak varmış .klimacının yolu gözuktu.motor yenilemek isteyen arkadaşlara duyurulur 3000 -3500 lirayı gözden çıkartsınlar.aldığım parcaların tamamı orjinal siboplar alman malı .
İlker abi şimdi durum nedir? Araba ilk günkü performansına kavuştu mu motor açısından, yağ eksiltme vs. var mı az da olsa?..

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
İlker abi şimdi durum nedir? Araba ilk günkü performansına kavuştu mu motor açısından, yağ eksiltme vs. var mı az da olsa?..
yağ eksiltme üfleme gibi hiç bir sıkıntı yok.emanet olarak aldığım vectra var benimki yanında 2.5 gibi yaptıracak arkadaşlara benim ustayı tavsiye ederim

boring54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize çok teşekkürler sakaryada aracımı teslim edebileceğim tanıdık ustası tavsiyesi olan varmı komple motor yaptıracam bence 3000 4000 opel motoru için çok değil benim aracım 270000 de ve hala performansı süper sadece yağ yakma sorunu var komple motor yaptırıp 500000 km binmeyi düşünüyorum teşekkürler ilginize

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
istersen benim ustaya yönlendireyim seni ist adresinden alsınlar adresine bıraksınlar arabanı ondan sonra yağına suyuna bak 500 bin rahat rahat yaparsın

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize çok teşekkürler sakaryada aracımı teslim edebileceğim tanıdık ustası tavsiyesi olan varmı komple motor yaptıracam bence 3000 4000 opel motoru için çok değil benim aracım 270000 de ve hala performansı süper sadece yağ yakma sorunu var komple motor yaptırıp 500000 km binmeyi düşünüyorum teşekkürler ilginize

benim ustam var cok da iyidir istersen adresini ve telefonunu veririm yardimci da our sana.