Vectra B 2.5 CDX...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bulaşma abs de yoksa cidden uğraştırır anladığım kadarı ilede hor kullanılmış bir araç çok önceleri forumda bir arkadaşta vardı araca 8-9 binlira harcadı adam edemedi... tavsiyem eğer toplanacak bir araç alacaksan 2.0 al topla en azından parçasını kolay bulursun ustasını kolay bulursun ve satış olarakta daha kolay satarsın..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bulaşma abs de yoksa cidden uğraştırır anladığım kadarı ilede hor kullanılmış bir araç çok önceleri forumda bir arkadaşta vardı araca 8-9 binlira harcadı adam edemedi... tavsiyem eğer toplanacak bir araç alacaksan 2.0 al topla en azından parçasını kolay bulursun ustasını kolay bulursun ve satış olarakta daha kolay satarsın..

Sen Turgut abiyi diyorsun sanırım abi :) o şimdi doblo cu oldu çıktı :) hemde mazotlu :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasan bey ilginiz için çok teşekkür ettim.
Araba hor kullanılmış görünmeyen birçok eksiği olabilicek durumda.Boyası 10 üzerinden 6-7 çok iyi değil.
Bu arabayı 8000 TL gibi alırsam ancak adam edebilirim gibime geldi,teklif edicem bakalım sonucu yazarım...
@Kerem abi aynen Turgut abi vardı bayaaa bi uraştı :)

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu bunlar 2.0 cd lerden daha ucuzmuş :D 2.0 a göre fazla yakarmı ki bunlar?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen Turgut abiyi diyorsun sanırım abi :) o şimdi doblo cu oldu çıktı :) hemde mazotlu :D

evet Turgut un aracı.. yani anlatmak istediğim 2.5 v6 mükemmel bir araç önemli olan o aracı anlamak neresinde arıza var bilmek yoksa sorun para ile alakalı değil ustasını bulamazsan en önemlisi vaktin boşa gider.. benim aracım sorunsuz olmasına rağmen örn. lpg ayarı için bile çok uğraştım ustası önemli koskoca antalyada bir kişi bulabildim düzgün kalibre edebilecek.. benden tavsiye 8000-10000 e çıtır kaporta v.s. hasarlı motoru sağlam bir tane 2.0 bul ve topla en temizi bu olur bence