Vectra b anarmal sorun

tonyukuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalar Vectra b 98 aracım var bugun biraz aracı zorladım el freni çekip biraz yağışlı havada (tc kapayıp) padiye bindirdim el frensiz padi çektirdim ve yüksek devirde red line da elektrik kestirdim yanlız ben bu aracı alalı 2 sene oldu ilk ekl kestirdim ilk başta red line girdiği zaman bi yığılma oldu gazdan ayağımı çektim ve 100 ü geçince hararet 5,000 rpm den sonra gazı kesiyor tekrar acıyor egzantrik devir sensörümüdür cevaplarını bekliyorum ve aracı yarın ustaya göstereceğim başka bir problem olmuşmudur otomobilimde

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen böyle garip şeyler yaparsan aracına oda sana garip şeyler meydana getirir.!!

tonyukuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozan abicim haklısın işte tamda o sıra pisikolojik olarak çok bunalıma girdim gerçekten pişman oldum işte yarın bidaha test edecem bi sorun yoktur gibi umarım ama şuna kanaat getirdim elektrik kestikten sonra araç biraz daha serileşti bu normalmidir ve üst kapak contasına zarar vermişmidir yeni değiştirdim onuda :(

oguz0505

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence öyle şeyler yapma yazık

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hararet yapmadıysan birşey olmaz....

elktronik arıza olmuş olsa arıza ışığı yanar.

tonyukuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saatlerce yükleme yapmadım zaten abicim 2 dk lık bir kastırma oldu usta bugun sorduğumda onların fabrika değerleri sorun olmyacağını söyledi inşAllah sorun yok gibi...