Vectra b CD de cam kaldırma modülü nerede

Capricornm

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
98 model vectra cd de cam kaldırma modülü nerede acaba bilen gören var mı?
Bir de orjinalinde bu cam kaldırma modülü var mı?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ben 97 modelde böyle bir modül olduğunu hatırlamıyorum. Kapıları kilitledikten sonra birer birer kapanıyorsa sonradan takılmış olabilir. Sonradan takıldıysa montajı yapan kişi cam düğmelerine yakın bir yere koymuştur.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Capricornm

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
97 model gls mi var sizde cd mi? Gls vardı bende de onda böyle bişey yoktu. Ama bir çok CD aracı olan camları otomatik açma ve kapama ile sorun yaşamış kumandadan kapatma ile ilgili bir çok sorun ve çözüm var bunların hepsi de sonradan mı taktırdı acaba? Net bir bilgi arıyorum ve bu işlemi yapan cihaz nedir nerededir onu öğrenmek istiyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bendeki araç 98 model GLS versiyonuydu. GLS lerin orjinalinde olmamakla birlikle sonradan takılan oto alarmında bu özellik vardı. Benim aracımda sol ön kapının ön kısmında (kaput açma yerinin yan tarafında) ama dediğim gibi sonradan ilave edilmişti. Genelde bu gibi modüller ön göğüs altında, yan taraflarda oluyor.

Capricornm

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Sanırım sonradan takılan bir şey değil, sağ merkez kilit bölgesi sol ön göğüs altı kablo demetlerinin olduğu bölgeye baktım haricen bir şey yok. Sol kapı içi kaldı bakmadığım orayı da net bilgi olmadan sökmek istemiyorum.