vectra b cd ile gt arasındaki fark

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra b kasa cd ile gt arasındaki donanım ve güç farkları nelerdir?Varsa güç farkı nasıl elde edilmiştir?

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt yı tam bılmemekle beraber cd 136 beygır dıgıtal klıma cıft hava yastıgı yol bılgısayarı ve kasa farkıyla 3 adım onde gt den

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim yanlış olabilir ama cd 136 hp gt 156 hp'dir.Cd de ecotech motor gt 'de doch motor bulunmaktadır.Gt'erin jantları marşpiyelleri falan cdye göre değişiktir.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt nin beygir gucu vs daha fazla onu bılıyorum...gt nin jantlar vs daha guzel:)ama konforda cd onde:)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b kasalardan bahsediliyo 150 hp dir

156 sadece bir efsanedir a kasalardada öle bişey yok 93 yılındaki bi hata ruhsatlara yazılırken

b kasa gt dede çift hava yastıgı var bülent abim kasa farkı falan diyo o herhalde b kasa cd ile a kasa gt leri karşılaştıryo

b kasa da cd ile gt arasında karlık diye tabir edebileceğizmi ufak tefek eklemeler var irsmshier(yannış yazdık) egsoz ve daha cix jantlar var

motordaki farkta egzantrik millerinin derecesinden kaynaklanıyo sanırım

Son düzenleme:

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b kasalardan bahsediliyo 150 hp dir

156 sadece bir efsanedir a kasalardada öle bişey yok 93 yılındaki bi hata ruhsatlara yazılırken

b kasa gt dede çift hava yastıgı var bülent abim kasa farkı falan diyo o herhalde b kasa cd ile a kasa gt leri karşılaştıryo

b kasa da cd ile gt arasında karlık diye tabir edebileceğizmi ufak tefek eklemeler var irsmshier(yannış yazık) egsoz ve daha cix jantlar var

motordaki farkta egzantirik millerinin derecesinden kaynaklanıyo sanırım
motor güçlerindeki fark (136-150) egzantriklerden bence de:good: