vectra b cdc changer sorunu

stepler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar phılıps cd 600 cdc 4 lü changer li teypim cd okumuyor ilk başta codu istiyordu code kısmını halletim açtım fakat cd okumuyor sizde de bu sorunu yapıyormu normal cd yi pc ye takıyorum sorun yok ama varmı bi fikri olan bu sorunu aşabilen ? arabamın modeli 2000 vectra b

Saygılar

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu modellerin cd changeri biraz seçici oluyo bildiğim kadarıyla. çekme cd leri zor okuyor diye biliyorum genelde orjinal takılması gerekiyormuş ama bizim arkadaş siyah kaplı cd lere çekmiş onları sorunsuz okuyordu. birde cd yi yazdırırken mümkünse en düşük hızda yazdır malum bu changer eski model her cd yi okumuyo.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
işi bilen bir tamirci changer in içindeki lensi ayarlayarak kopya cd leride okutabilir. ben daha önce kendim ayarlamıştım. lensin yanında küçük bir potansiyometre var,sağa doğru hafif çevirp kopya cd deneyip, okuduğu an ki ayarda bırakın :) artık kopya cd leride okumaya başlayacaktır....

stepler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işi bilen bir tamirci changer in içindeki lensi ayarlayarak kopya cd leride okutabilir. ben daha önce kendim ayarlamıştım. lensin yanında küçük bir potansiyometre var,sağa doğru hafif çevirp kopya cd deneyip, okuduğu an ki ayarda bırakın :) artık kopya cd leride okumaya başlayacaktır....

teşekkür ederim soledikleriniz deniycem umarım olur + birde changer soketini cıkartmak zorunda kalıyorum neden derseniz kontagı kapatıyorum ama hala akü den elektrik yiyo ve malum akım çektiği için akü bitiyor yeni aküde sorun olmasada akünün ömrünü azaltır ilerde sonucta sürekli açık kalıyo ona birşey düşündünüzmü ? sizde de oylemi ?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aküyü bitirecek kadar akım çekiyormu denemeniz gerek. teknik serviste akü ile ilgili konu var oradan faydalanabilirsiniz.

femati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd çalar sorunu

Slm arkadaşlar aracımın (2001Vectra 1.8-cdx) aküsünü değiştirmiştim.
Doğal olarak teyb ve cd çalar kod istiyor.
Car passta yazan kodu girdim teyb açıldı. Ancak cd çalar için 5 safe yazıyordu 45 dakika bekledim kod girme açıldı, car passtaki kodu yazdım fakat 4 safe yazdı.
Kodu kabul etmedi, Karabükteyim burada servis yok, ne yapabilirim, kod değişmiş olabilirmi?

stepler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar aracımın (2001Vectra 1.8-cdx) aküsünü değiştirmiştim.
Doğal olarak teyb ve cd çalar kod istiyor.
Car passta yazan kodu girdim teyb açıldı. Ancak cd çalar için 5 safe yazıyordu 45 dakika bekledim kod girme açıldı, car passtaki kodu yazdım fakat 4 safe yazdı.
Kodu kabul etmedi, Karabükteyim burada servis yok, ne yapabilirim, kod değişmiş olabilirmi?

hayır dostum kod değişmemiştir opel card var genellikle ona yapıştırıyolar benimkinde oyle etiket şeklinde idi yapıştırmışlar 4 haneli zaten code girmesinde sorun yoksa araç şase numaranla servisten öğrenceksin cdc kodunu yoksa kilitlersin yanlış girince sürekli ben yaptım oldu.. aynı sorun bende de vardı yalnız soledim gibi okumada sıkıntı yaşıyorum.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim soledikleriniz deniycem umarım olur + birde changer soketini cıkartmak zorunda kalıyorum neden derseniz kontagı kapatıyorum ama hala akü den elektrik yiyo ve malum akım çektiği için akü bitiyor yeni aküde sorun olmasada akünün ömrünü azaltır ilerde sonucta sürekli açık kalıyo ona birşey düşündünüzmü ? sizde de oylemi ?

benim sıfır akü bu cd changer ve orjinal teypi yüzünden 3 ayda bitti iptal ettirdim şimdi bi sıkıntı yok.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
ben arabayı aldım alalı kopya cd kullanıyorum (aldığımda içinde orjinal cd vardı onuda attım :D )
bu zamana kadar 1 kere bile okumama yapmadı.
tek sorunu yeni çektiğim cd zaman içinde 1-2 ayda ilk şarkılarda atlama yapıyor, o yüzden genelde ilk 3'e çok dinlemediğim şarkılar koyuyorum, gerisinde sorun yok :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabayı aldım alalı kopya cd kullanıyorum (aldığımda içinde orjinal cd vardı onuda attım :D )
bu zamana kadar 1 kere bile okumama yapmadı.
tek sorunu yeni çektiğim cd zaman içinde 1-2 ayda ilk şarkılarda atlama yapıyor, o yüzden genelde ilk 3'e çok dinlemediğim şarkılar koyuyorum, gerisinde sorun yok :)

bende tam senden bahsetmiştim çağrı :D