vectra b Direksiyon kutusu lastiği

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın direksiyonunda boşluk var ve git gide artıyor bugün gösterdim direksiyon lastiği değişecek dediler.Birde alt takımıda yenileteceğim parçaları netten alıp ustaya toplatmayı düşünüyorum ama internette direksiyon lastiği diye bişi bulamadım.Usta direksiyon kutusu sökülecek dedi komple galiba revizyon edilecek.Acaba ne diye geçiyor bu parçanın ismi ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ustadan ustaya değişebilir lakin ben herkesin önerdiği bir yerde tamir ettirdim boşluktan dolayı, 1 sene idare etmedi. Sonra Sedat Abi'nin dükkanında yenisini takmak zorunda kalmıştım. Boş yere 2 kez para harcadım.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyondaki boşluk şöle ; direksiyon hiç bi zaman düz konumda sabit kalmıyor,sağa sola döndüysem topladığımda direksiyonu hafif yamuk şekilde orda sabit kalıyor.Viraj dönerken direksiyonu çok çevirmem lazımm yüksek süratlerde acayip tehlikeli oluyor tam yola ayarlayamıyorum arabayı.Lastikleri kaçırırmış bende anlamadım alt takım işçiliğiyle hepsine 150 lira istedi.Direksiyon kutusu revizyonu 2 salıncak değişimi rot başları z rotlar ve rot kolları değişecek.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyondaki boşluk şöle ; direksiyon hiç bi zaman düz konumda sabit kalmıyor,sağa sola döndüysem topladığımda direksiyonu hafif yamuk şekilde orda sabit kalıyor.Viraj dönerken direksiyonu çok çevirmem lazımm yüksek süratlerde acayip tehlikeli oluyor tam yola ayarlayamıyorum arabayı.Lastikleri kaçırırmış bende anlamadım alt takım işçiliğiyle hepsine 150 lira istedi.Direksiyon kutusu revizyonu 2 salıncak değişimi rot başları z rotlar ve rot kolları değişecek.

o sebepten dolayı bende değiştirmiştim lastikleri

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bülent kardeş şu işaretli parçalarımı arıyosun acaba direksiyon kutusu bağlantıl lastikleri
1_c00f6515995e9.JPG

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi resimdeki parçaya baktım ama omu tam bilemiyorum bana direksiyon lastiği alacaksın dedi bende netten bakıyorum bulamadım.Servise gidince mutlaka sorarım bilgi veririm.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol kardeşim çok sevinirim
şimdi bunlar direksiyon kutusunu kasaya bağlayan kelepçe lastikleri bunlar o sıkıntıyı çıkarmaz diye düşünüyorum eğer bunlarsa ben değiştim benim araçtan çıkanlarda sağlam mış işine yarasa sana gönderebilirim yada sıfırını sana temin ederim numarası falan var bende bunların.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi dışındaysa bu değildir.Çünkü içini açacaz yağını boşaltacaz dedi tam anlamadım ne yapacağını.çok sağol abi yine gelişmeleri buraya yazarım