Vectra b direksiyon

osmanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş aman vitesi ihmal etme benim başıma gelmişti yıllar önce tamirci şanzıman yagını ekledik bi yerden kaçırıyomuş onuda hallettik dedi ama belli bi zamn sonra şanzıman gittti maalisef başka tamirciye götürüldü araç çekilerek adam bana dişlileri gösterdi bak yağ falan kalmamış dişliler birbirini yemiş diye göstermişti...o zamanlar (5 sene önce falan) 1000tl falan para gitmişti bi de cıkmasıydı vede OPEL değildi araba haberin olsun..heee şu da varki aracın VECTRA B ise ve VİTES GEÇİŞLERİN ZOR İSE BİRAZ bende baktıracağım motorun ORADA Bİ AYARI varmış (bilenler varsa yazabilir mi acaba yada resim atabilirler mi?) yani senin ki de ondan da olabilir çünkü..benimkine baktı yağı tamam demişti ama ben yine başka birine daha göstericem yada değiştireceğim yağnını KOMPLE,, zaten pahalı değilmiş vede belli bi ÖMRÜ varmış HERN E KADAR ustalar YOK DESEDE :) önce ona baktır eğer ki onda son yumusatmada da sorun varsa aman DİKKAT ET şanzımanın YAĞINI güvendiğin bi tamirci ye göster işten de anlıycak ama :)

ŞAHİN BEY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manuel vites benim araç bu arada uyarı için tskkurler.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi