Vectra B far ayarı

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün gece yolda giderken farların iyi aydınlatmadığını gördüm.Az önce ustaya gösterince biri aşağı diğeri yukarı bakıyor dedi ve farlar yan sanayi olduğu için ayarlayamadı.Elektrikçiye götür içini açıp eliyle ayarlayabildiği kadar ayarlar dedi.Olmazsa orijinal far mı alacam yani?

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında ayarlanıyor fakat çok adi malzemeden yapıldığı için ayar kısmı eskidiğinden bozulmuş olabilir.

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal far pahalı mı ki? 100 lira civarında falan nette görüyorum onlar orijinal mi?

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b'nin farları kesinlikle valeo orijinal olmalı. depo marka farlar hiçbir işe yaramıyor. kesinlikle ayar tutmuyor. aracınızdaki bu yan sanayi farları söktürüp hemen çöpe atın. ben bizzat bunu yaşadığım için böyle bir tavsiyede bulunuyorum.

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanesi 180 tl'den 2 adet 360 tl mi yani :) Angel far taktırayım bari Junyan falan

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angel bu far kadar iyi aydınlatmıyor sanırsam forumda yazılara bi bak istersen angel kadar olmasada aracın görünümünü b2 farları gerçekten çok değiştiriyor.

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya valla ayar tutmazsa o fiyata normal orijinal far alacağıma gider angel far falan alırım şekilli olur daha iyi...sağolasın Bülent kardeş